2019-2020 Ikasturtea

DBH

DBH 1A

Tutorea

Markel Domínguez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Heziketa FisikoaIngelesaIngelesaIngelesaGeo eta Historia
9:00 - 10:00Heziketa FisikoaMusikaMatematikaMatematikaMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Infor ta koFisika-KimikaGaztelaniaBio-GeoFisika-Kimika
11:30 - 12:30MatematikaTeknoEuskaraGaztelaniaBio-Geo
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30GaztelaniaGeo eta HistoriaPlastikaEuskaraEuskara
14:30 - 15:30EuskaraGaztelaniaTutoretzaGeo eta HistoriaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Heziketa FisikoaIngelesaIngelesaIngelesaGeo eta Historia
9:00 - 10:00Heziketa FisikoaMusikaMatematikaMatematikaMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Infor ta koFisika-KimikaGaztelaniaBio-GeoFisika-Kimika
11:30 - 12:30MatematikaTeknoEuskaraGaztelaniaBio-Geo
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30GaztelaniaGeo eta HistoriaPlastikaEuskaraEuskara
14:30 - 15:30EuskaraGaztelaniaTutoretzaGeo eta HistoriaErlijioa

DBH 1B

Tutorea

Maite Velez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00IngelesaHeziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaFisika-Kimika
9:00 - 10:00Bio-GeoHeziketa FisikoaMatematikaMatematikaMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaBio-GeoGaztelaniaMusikaTekno
11:30 - 12:30MatematikaIngelesaEuskaraGaztelaniaInfor ta ko
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30GaztelaniaFisika-KimikaIngelesaEuskaraEuskara
14:30 - 15:30EuskaraGaztelaniaTutoretzaPlastikaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00IngelesaHeziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaFisika-Kimika
9:00 - 10:00Bio-GeoHeziketa FisikoaMatematikaMatematikaMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaBio-GeoGaztelaniaMusikaTekno
11:30 - 12:30MatematikaIngelesaEuskaraGaztelaniaInfor ta ko
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30GaztelaniaFisika-KimikaIngelesaEuskaraEuskara
14:30 - 15:30EuskaraGaztelaniaTutoretzaPlastikaErlijioa

DBH 2A

Tutorea

Ainoa Rios

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GaztelaniaEuskaraMatematikaFisika-KimikaGaztelania
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaGeo eta HistoriaGaztelaniaBio eta Geo
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Heziketa FisikoaTeknoEuskaraMatematikaEuskara
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaInfor ta koIngelesaMatematika
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaMatematikaFisika-KimikaPlastikaIngelesa
14:30 - 15:30Bio-GeoIngelesaTutoretzaErlijioaMusika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GaztelaniaEuskaraMatematikaFisika-KimikaGaztelania
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaGeo eta HistoriaGaztelaniaBio eta Geo
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Heziketa FisikoaTeknoEuskaraMatematikaEuskara
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaInfor ta koIngelesaMatematika
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaMatematikaFisika-KimikaPlastikaIngelesa
14:30 - 15:30Bio-GeoIngelesaTutoretzaErlijioaMusika

DBH 2B

Tutorea

Itziar Gerenabarrena

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GaztelaniaEuskaraMatematikaBio-GeoGaztelania
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaBio-GeoGaztelaniaIngelesa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaHeziketa FisikoaEuskaraMatematikaEuskara
11:30 - 12:30IngelesaHeziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaMatematika
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30Fisika-KimikaMatematikaFisika-KimikaMusikaInfor ta ko
14:30 - 15:30PlastikaErlijioaTutoretzaIngelesaTekno
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GaztelaniaEuskaraMatematikaBio-GeoGaztelania
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaBio-GeoGaztelaniaIngelesa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaHeziketa FisikoaEuskaraMatematikaEuskara
11:30 - 12:30IngelesaHeziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaMatematika
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30Fisika-KimikaMatematikaFisika-KimikaMusikaInfor ta ko
14:30 - 15:30PlastikaErlijioaTutoretzaIngelesaTekno

DBH 3A

Tutorea

Eneritz Fruniz

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00EuskaraMatematikaHeziketa FisikoaGaztelaniaIngelesa
9:00 - 10:00TeknoBio-GeoHeziketa FisikoaIngelesaMusika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaTeknoEuskaraMatematika
11:30 - 12:30Geo eta HistoriaEuskaraGaztelaniaMatematikaEuskara
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30MatematikaGeo eta HistoriaBio-GeoFisika-KimikaGaztelania
14:30 - 15:30Fisika-KimikaPlastikaTutoretzaGeo eta HistoriaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00EuskaraMatematikaHeziketa FisikoaGaztelaniaIngelesa
9:00 - 10:00TeknoBio-GeoHeziketa FisikoaIngelesaMusika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaTeknoEuskaraMatematika
11:30 - 12:30Geo eta HistoriaEuskaraGaztelaniaMatematikaEuskara
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30MatematikaGeo eta HistoriaBio-GeoFisika-KimikaGaztelania
14:30 - 15:30Fisika-KimikaPlastikaTutoretzaGeo eta HistoriaErlijioa

DBH 3B

Tutorea

Irantzu Arrizabalaga

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00EuskaraMatematikaBio-GeoGaztelaniaHeziketa Fisikoa
9:00 - 10:00IngelesaGeo eta HistoriaMusikaIngelesaHeziketa Fisikoa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaFisika-KimikaEuskaraMatematika
11:30 - 12:30TeknoEuskaraGaztelaniaMatematikaEuskara
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30MatematikaTeknoErlijioaGeo eta HistoriaGaztelania
14:30 - 15:30Geo eta HistoriaPlastikaTutoretzaFisika-KimikaBio-Geo
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00EuskaraMatematikaBio-GeoGaztelaniaHeziketa Fisikoa
9:00 - 10:00IngelesaGeo eta HistoriaMusikaIngelesaHeziketa Fisikoa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaFisika-KimikaEuskaraMatematika
11:30 - 12:30TeknoEuskaraGaztelaniaMatematikaEuskara
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30MatematikaTeknoErlijioaGeo eta HistoriaGaztelania
14:30 - 15:30Geo eta HistoriaPlastikaTutoretzaFisika-KimikaBio-Geo

DBH 4A

Tutorea

Arantza Bilbao

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Fisika-KimikaGaztelaniaGaztelaniaEuskaraMatematika
9:00 - 10:00LAFisika-KimikaIngelesaGeo eta HistoriaTekno
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30EuskaraGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaHeziketa FisikoaIngelesa
11:30 - 12:30GaztelaniaMatematikaMatematikaHeziketa FisikoaLA
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30TeknologiaLAEuskaraMatematikaFisika-Kimika
14:30 - 15:30IngelesaEuskaraTutoretzaGaztelaniaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Fisika-KimikaGaztelaniaGaztelaniaEuskaraMatematika
9:00 - 10:00LAFisika-KimikaIngelesaGeo eta HistoriaTekno
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30EuskaraGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaHeziketa FisikoaIngelesa
11:30 - 12:30GaztelaniaMatematikaMatematikaHeziketa FisikoaLA
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30TeknologiaLAEuskaraMatematikaFisika-Kimika
14:30 - 15:30IngelesaEuskaraTutoretzaGaztelaniaErlijioa

DBH 4B

Tutorea

Elene Baroja

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Fisika-KimikaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa FisikoaMatematika
9:00 - 10:00LAFisika-KimikaEuskaraHeziketa FisikoaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaEuskaraIngelesaGeo eta HistoriaIngelesa
11:30 - 12:30GaztelaniaMatematikaMatematikaTeknoLA
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30EuskaraLAGeo eta HistoriaMatematikaFisika-Kimika
14:30 - 15:30TeknoGeo eta HistoriaTutoretzaGaztelaniaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Fisika-KimikaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa FisikoaMatematika
9:00 - 10:00LAFisika-KimikaEuskaraHeziketa FisikoaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaEuskaraIngelesaGeo eta HistoriaIngelesa
11:30 - 12:30GaztelaniaMatematikaMatematikaTeknoLA
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30EuskaraLAGeo eta HistoriaMatematikaFisika-Kimika
14:30 - 15:30TeknoGeo eta HistoriaTutoretzaGaztelaniaErlijioa

Egutegia

Iraila 2019
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Urria 2019
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Azaroa 2019
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
Abendua 2019
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Urtarrila 2020
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Otsaila 2020
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
Martxoa 2020
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Apirila 2020
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Maiatza 2020
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Ekaina 2020
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
  • Jai egunak
  • Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
  • Jardunaldi trinkoa

Ebaluaketa datak

Aza 25 - 29
Lehenengo ebaluaketa
Notak: Abenduak 5
Mar 2 - 6
Bigarren ebaluaketa
Notak: Martxoak 13
Eka 1 - 12
Hirugarren ebaluaketa
Notak: Ekainak 13

Kontaktua

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2020. Bentades Ikastetxea