2023-2024 Ikasturtea

Lehen hezkuntza

1.A

Tutorea

Ander Goitia

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaEuskaraIngelesaIngelesaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaPlastikaGaztelaniaInguruIngurune
12:30 - 13:30GaztelaniaIngelesaMatematikaTutoretza
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MusikaErlijioa / PKHeziketa FisikoaHeziketa FisikoaGaztelania
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaEuskaraIngelesaIngelesaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaPlastikaGaztelaniaInguruIngurune
12:30 - 13:30GaztelaniaIngelesaMatematikaTutoretza
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MusikaErlijioa / PKHeziketa FisikoaHeziketa FisikoaGaztelania

1.B

Tutorea

Ainhoa Enzunza

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MatematikaMatematikaEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00InguruneEuskaraHeziketa FisikoaMusikaGaztelania
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30EuskaraIngelesaIngelesaInguruMatematika
12:30 - 13:30Heziketa FisikoaGaztelaniaMatematikaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GaztelaniaPlastikaErlijioa / PKTutoretzaHeziketa Fisikoa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MatematikaMatematikaEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00InguruneEuskaraHeziketa FisikoaMusikaGaztelania
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30EuskaraIngelesaIngelesaInguruMatematika
12:30 - 13:30Heziketa FisikoaGaztelaniaMatematikaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GaztelaniaPlastikaErlijioa / PKTutoretzaHeziketa Fisikoa

2.A

Tutorea

Paula Unibaso

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00IngelesaHeziketa FisikoaMusikaHeziketa FisikoaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30InguruIngelesaGaztelaniaMatematikaGaztelania
12:30 - 13:30PlastikaMatematikaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MatematikaTutoretzaIngelesaInguruneErlijioa / PK
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00IngelesaHeziketa FisikoaMusikaHeziketa FisikoaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30InguruIngelesaGaztelaniaMatematikaGaztelania
12:30 - 13:30PlastikaMatematikaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MatematikaTutoretzaIngelesaInguruneErlijioa / PK

2.B

Tutorea

Aloixe Domínguez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00GaztelaniaGaztelaniaMatematikaMatematikaGaztelania
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30InguruMatematikaIngelesaInguruneHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30Heziketa FisikoaMatematikaHeziketa FisikoaMusika
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaTutoretzaPlastikaIngelesaErlijioa / PK
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00GaztelaniaGaztelaniaMatematikaMatematikaGaztelania
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30InguruMatematikaIngelesaInguruneHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30Heziketa FisikoaMatematikaHeziketa FisikoaMusika
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaTutoretzaPlastikaIngelesaErlijioa / PK

3.A

Tutorea

Iñigo Sarria

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MusikaInguruMatematikaIngelesaGaztelania
10:00 - 11:00MatematikaPlastikaMatematikaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaGaztelaniaIngelesaHeziketa FisikoaEuskara
12:30 - 13:30EuskaraEuskaraInguruneEuskaraIngurune
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GaztelaniaTutoretzaErlijioa / PKGaztelaniaIngelesa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MusikaInguruMatematikaIngelesaGaztelania
10:00 - 11:00MatematikaPlastikaMatematikaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaGaztelaniaIngelesaHeziketa FisikoaEuskara
12:30 - 13:30EuskaraEuskaraInguruneEuskaraIngurune
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GaztelaniaTutoretzaErlijioa / PKGaztelaniaIngelesa

3.B

Tutorea

Ane Barrenetxea

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraInguruEuskaraIngelesaMatematika
10:00 - 11:00InguruneIngelesaInguruneHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaMatematikaHeziketa FisikoaEuskaraEuskara
12:30 - 13:30IngelesaGaztelaniaPlastikaMatematikaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GaztelaniaTutoretzaErlijioa / PKGaztelaniaMusika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraInguruEuskaraIngelesaMatematika
10:00 - 11:00InguruneIngelesaInguruneHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaMatematikaHeziketa FisikoaEuskaraEuskara
12:30 - 13:30IngelesaGaztelaniaPlastikaMatematikaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GaztelaniaTutoretzaErlijioa / PKGaztelaniaMusika

4.A

Tutorea

Negue Mentxaka

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaInguruneEuskaraMatematika
10:00 - 11:00EuskaraEuskaraInguruneMatematikaGaztelania
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MusikaIngelesaGaztelaniaGaztelaniaInguru
12:30 - 13:30MatematikaGaztelaniaHeziketa FisikoaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaPlastikaIngelesaErlijioa / PKTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaInguruneEuskaraMatematika
10:00 - 11:00EuskaraEuskaraInguruneMatematikaGaztelania
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MusikaIngelesaGaztelaniaGaztelaniaInguru
12:30 - 13:30MatematikaGaztelaniaHeziketa FisikoaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaPlastikaIngelesaErlijioa / PKTutoretza

4.B

Tutorea

Asier Iturregi

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraMatematikaMusikaHeziketa Fisikoa
10:00 - 11:00MatematikaEuskaraIngelesaEuskaraIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GaztelaniaGaztelaniaInguruneMatematikaInguru
12:30 - 13:30PlastikaMatematikaInguruneGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaHeziketa FisikoaGaztelaniaErlijioa / PKTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraMatematikaMusikaHeziketa Fisikoa
10:00 - 11:00MatematikaEuskaraIngelesaEuskaraIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GaztelaniaGaztelaniaInguruneMatematikaInguru
12:30 - 13:30PlastikaMatematikaInguruneGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaHeziketa FisikoaGaztelaniaErlijioa / PKTutoretza

5.A

Tutorea

Endika Serna

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30GaztelaniaInguruMatematikaMusikaEuskara
9:30 - 10:30MatematikaIngelesaMatematikaGaztelania
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraHeziketa FisikoaEuskaraEuskaraMatematika
12:00 - 13:00InguruneInguruneGaztelaniaIngelesa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Erlijioa / PKGaztelaniaTutoretzaIngelesaPlastika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30GaztelaniaInguruMatematikaMusikaEuskara
9:30 - 10:30MatematikaIngelesaMatematikaGaztelania
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraHeziketa FisikoaEuskaraEuskaraMatematika
12:00 - 13:00InguruneInguruneGaztelaniaIngelesa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Erlijioa / PKGaztelaniaTutoretzaIngelesaPlastika

5.B

Tutorea

Maitane Jayo

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraInguruIngelesaMatematikaEuskara
10:00 - 11:00InguruneMatematikaGaztelaniaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaMatematikaEuskaraEuskaraMusika
12:30 - 13:30IngelesaIngurunePlastikaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Erlijioa / PKGaztelaniaGaztelaniaIngelesaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGizarteNatur
9:30 - 10:30IngelesaIngelesaGaztelaniaEuskaraHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskeraGizarteHeziketa FisikoaPlastikaIngelesa
12:00 - 13:00MusikaMatematikaEuskeraErlijioaEuskara
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaTutoretzaNaturGaztelaniaMatematika

6.A

Tutorea

Ugaitz Orbe

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00InguruMatematikaMatematikaIngelesaEuskara
10:00 - 11:00BertsoGaztelaniaMatematikaBalore Etikoak
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30EuskaraGaztelaniaHeziketa FisikoaMusikaGaztelania
12:30 - 13:30IngelesaEuskaraErlijioa / PKEuskara
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MatematikaInguruneIngelesaPlastikaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00InguruMatematikaMatematikaIngelesaEuskara
10:00 - 11:00BertsoGaztelaniaMatematikaBalore Etikoak
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30EuskaraGaztelaniaHeziketa FisikoaMusikaGaztelania
12:30 - 13:30IngelesaEuskaraErlijioa / PKEuskara
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MatematikaInguruneIngelesaPlastikaTutoretza

6.B

Tutorea

Ane Ugarte

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00InguruBertsoMusikaIngelesaEuskara
10:00 - 11:00MatematikaEuskaraMatematikaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30EuskaraGaztelaniaMatematikaHeziketa FisikoaMatematika
12:30 - 13:30IngelesaIngelesaBalore EtikoakGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00PlastikaInguruneErlijioa / PKGaztelaniaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00InguruBertsoMusikaIngelesaEuskara
10:00 - 11:00MatematikaEuskaraMatematikaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30EuskaraGaztelaniaMatematikaHeziketa FisikoaMatematika
12:30 - 13:30IngelesaIngelesaBalore EtikoakGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00PlastikaInguruneErlijioa / PKGaztelaniaTutoretza

Egutegia

Iraila 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
Urria 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Azaroa 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Abendua 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Urtarrila 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Otsaila 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Martxoa 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Apirila 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Maiatza 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Ekaina 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
  • Jai egunak
  • Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
  • Jardunaldi trinkoa

Ebaluaketa datak

Dec 16
1. Ebaluaketako notak
Abenduak 16
Mar 24
2. Ebaluaketako notak
Martxoak 24
Jun 23
3. Ebaluaketako notak
Ekainak 23

Kontaktua

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2024. Bentades Ikastetxea