2023-2024 Ikasturtea

DBH

DBH 1A

Tutorea

Markel Domínguez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Geografia eta HistoriaNaturaEuskaraGaztelaniaGeografia eta Historia
9:00 - 10:00MatematikaIngelesaGR1AEus R1AEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaBalio EtikoakIngelesaNaturaMate R1A
11:30 - 12:30Eus R1AFrantses 1 / Tekno 1Mate R1AFrantses 1 / Tekno 1GR1A
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30GaztelaniaGeografia eta HistoriaNaturaIngelesaHeziketa Fisikoa 1A
14:30 - 15:30PlastikaErlijioa / PKTutoretzaMatematika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Geografia eta HistoriaNaturaEuskaraGaztelaniaGeografia eta Historia
9:00 - 10:00MatematikaIngelesaGR1AEus R1AEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaBalio EtikoakIngelesaNaturaMate R1A
11:30 - 12:30Eus R1AFrantses 1 / Tekno 1Mate R1AFrantses 1 / Tekno 1GR1A
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30GaztelaniaGeografia eta HistoriaNaturaIngelesaHeziketa Fisikoa 1A
14:30 - 15:30PlastikaErlijioa / PKTutoretzaMatematika

DBH 1B

Tutorea

Maite Vélez de Mendizabal

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00EuskaraHeziketa Fisikoa 1BGaztelaniaGeografía eta HistoriaGaztelania
9:00 - 10:00IngelesaEUS R1BGR1BGeografía eta Historia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30NaturaMatematikaNaturaMatematikaMR 1B
11:30 - 12:30GR1BFrantses 1 / Tekno 1MR 1BFrantses 1 / Tekno 1EUS R1B
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geografía eta HistoriaEuskaraIngelesaBalio EtikoakIngelesa
14:30 - 15:30Erlijioa / PKPlastikaTutoretzaIngelesaNatura
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00EuskaraHeziketa Fisikoa 1BGaztelaniaGeografía eta HistoriaGaztelania
9:00 - 10:00IngelesaEUS R1BGR1BGeografía eta Historia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30NaturaMatematikaNaturaMatematikaMR 1B
11:30 - 12:30GR1BFrantses 1 / Tekno 1MR 1BFrantses 1 / Tekno 1EUS R1B
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geografía eta HistoriaEuskaraIngelesaBalio EtikoakIngelesa
14:30 - 15:30Erlijioa / PKPlastikaTutoretzaIngelesaNatura

DBH 2A

Tutorea

Ainoa Ríos

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MatematikaIngelesaGR 2ATeknologiaHeziketa Fisikoa 2A
9:00 - 10:00TeknologiaGR 2AIngelesaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30FRA / ONG / P.KRI2FRA / ONG / P.KRI2Geografia eta HistoriaMR 2AEE2
11:30 - 12:30GaztelaniaGeografia eta HistoriaNaturaGaztelaniaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geografia eta HistoriaMR 2AEuskaraNaturaNatura
14:30 - 15:30Erlijioa / PKEE2TutoretzaPlastikaIngelesa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MatematikaIngelesaGR 2ATeknologiaHeziketa Fisikoa 2A
9:00 - 10:00TeknologiaGR 2AIngelesaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30FRA / ONG / P.KRI2FRA / ONG / P.KRI2Geografia eta HistoriaMR 2AEE2
11:30 - 12:30GaztelaniaGeografia eta HistoriaNaturaGaztelaniaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geografia eta HistoriaMR 2AEuskaraNaturaNatura
14:30 - 15:30Erlijioa / PKEE2TutoretzaPlastikaIngelesa

DBH 2B

Tutorea

Irantzu Arrizabalaga

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MatematikaGeografía eta HistoriaMR 2BHeziketa Fisikoa 2BGaztelania
9:00 - 10:00GaztelaniaMR 2BGeografía eta HistoriaMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30FRA / ONG / P.KRI2FRA / ONG / P.KRI2NaturaGR 2BEE
11:30 - 12:30Geografía eta HistoriaIngelesaPlastikaNaturaErlijioa / PK
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30NaturaGR 2BTeknologiaEuskaraIngelesa
14:30 - 15:30EuskaraEETutoretzaIngelesaTeknologia
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MatematikaGeografía eta HistoriaMR 2BHeziketa Fisikoa 2BGaztelania
9:00 - 10:00GaztelaniaMR 2BGeografía eta HistoriaMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30FRA / ONG / P.KRI2FRA / ONG / P.KRI2NaturaGR 2BEE
11:30 - 12:30Geografía eta HistoriaIngelesaPlastikaNaturaErlijioa / PK
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30NaturaGR 2BTeknologiaEuskaraIngelesa
14:30 - 15:30EuskaraEETutoretzaIngelesaTeknologia

DBH 3A

Tutorea

Eneritz Fruniz

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Heziketa Fisikoa 3AGaztelaniaTekno eta Dig.Geografia eta HistoriaBiologia-Geologia
9:00 - 10:00Fisika-KimikaFisika-KimikaIngelesaGR 3A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaMatematikaIngelesaEE3Tekno eta Dig.
11:30 - 12:30Biologia-GeologiaFrantses A3 / Kultura Z3EuskaraFrantses A3 / Kultura Z3MR 3A
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30MatematikaErlijioa / PKGeografia eta HistoriaGR 3APlastika
14:30 - 15:30EE3Geografia eta HistoriaTutoretzaMR 3AIngelesa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Heziketa Fisikoa 3AGaztelaniaTekno eta Dig.Geografia eta HistoriaBiologia-Geologia
9:00 - 10:00Fisika-KimikaFisika-KimikaIngelesaGR 3A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaMatematikaIngelesaEE3Tekno eta Dig.
11:30 - 12:30Biologia-GeologiaFrantses A3 / Kultura Z3EuskaraFrantses A3 / Kultura Z3MR 3A
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30MatematikaErlijioa / PKGeografia eta HistoriaGR 3APlastika
14:30 - 15:30EE3Geografia eta HistoriaTutoretzaMR 3AIngelesa

DBH 3B

Tutorea

Ander Azurmendi

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Biologia - GeologiaGaztelaniaHeziketa Fisikoa 3BIngelesaMatematika
9:00 - 10:00GaztelaniaTekno eta Dig.Geografia eta HistoriaGR 3B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geografia eta HistoriaFisika - KimikaFisika - KimikaMR 3BBiologia - Geologia
11:30 - 12:30EuskaraFrantses A3 / Kultura Z3Geografia eta HistoriaFrantses A3 / Kultura Z3EE3
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Tekno eta Dig.MatematikaIngelesaGR 3BErlijioa / PK
14:30 - 15:30MR 3BIngelesaTutoretzaEE3Plastika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Biologia - GeologiaGaztelaniaHeziketa Fisikoa 3BIngelesaMatematika
9:00 - 10:00GaztelaniaTekno eta Dig.Geografia eta HistoriaGR 3B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geografia eta HistoriaFisika - KimikaFisika - KimikaMR 3BBiologia - Geologia
11:30 - 12:30EuskaraFrantses A3 / Kultura Z3Geografia eta HistoriaFrantses A3 / Kultura Z3EE3
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Tekno eta Dig.MatematikaIngelesaGR 3BErlijioa / PK
14:30 - 15:30MR 3BIngelesaTutoretzaEE3Plastika

DBH 4A

Tutorea

Arantza Bilbao

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GR 4AMTGeografia eta HistoriaMR 4AEuskara
9:00 - 10:00ER 4AGeografia eta HistoriaEko / Bio Geo / DiF/LEko / Bio Geo / Di
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30F4F4MatematikaGeografia eta HistoriaIngelesa
11:30 - 12:30MTF/LIngelesaER 4AF4
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Heziketa Fisikoa 4IngelesaGR 4AEko / Bio Geo / DiMR 4A
14:30 - 15:30GaztelaniaTutoretzaErlijioa / PKF/L
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GR 4AMTGeografia eta HistoriaMR 4AEuskara
9:00 - 10:00ER 4AGeografia eta HistoriaEko / Bio Geo / DiF/LEko / Bio Geo / Di
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30F4F4MatematikaGeografia eta HistoriaIngelesa
11:30 - 12:30MTF/LIngelesaER 4AF4
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Heziketa Fisikoa 4IngelesaGR 4AEko / Bio Geo / DiMR 4A
14:30 - 15:30GaztelaniaTutoretzaErlijioa / PKF/L

DBH 4B

Tutorea

Elene Baroja

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GR 4BEuskaraMTER 4BMatematika
9:00 - 10:00MR 4BGaztelaniaEko / Bio Geo / DiF/LEko / Bio Geo / Di
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30F4F4HFDIngelesaIngelesa
11:30 - 12:30IngelesaF/LMR 4BF4
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30MTGeografia eta HistoriaGR 4BEko / Bio Geo / DiER 4B
14:30 - 15:30Geografia eta HistoriaErlijioa / PKTutoretzaGeografia eta HistoriaF/L
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GR 4BEuskaraMTER 4BMatematika
9:00 - 10:00MR 4BGaztelaniaEko / Bio Geo / DiF/LEko / Bio Geo / Di
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30F4F4HFDIngelesaIngelesa
11:30 - 12:30IngelesaF/LMR 4BF4
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30MTGeografia eta HistoriaGR 4BEko / Bio Geo / DiER 4B
14:30 - 15:30Geografia eta HistoriaErlijioa / PKTutoretzaGeografia eta HistoriaF/L

Egutegia

Iraila 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
Urria 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Azaroa 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Abendua 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Urtarrila 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Otsaila 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Martxoa 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Apirila 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Maiatza 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Ekaina 2024
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7

Ebaluaketa datak

Dec 16
1. Ebaluaketako notak
Abenduak 16
Mar 24
2. Ebaluaketako notak
Martxoak 24
Jun 23
3. Ebaluaketako notak
Ekainak 23
  • Jai egunak
  • Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
  • Jardunaldi trinkoa
  • Azterketa astea
  • Ebaluaketa saioa
  • Notak
  • Errekuperaketak
  • Ekaineko Erreklamazioak

Kontaktua

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2024. Bentades Ikastetxea