Curso 2022-2023

Horarios de visita

Dirección

IzenaKarguaEgunaOrdua
JOSU ZABALAZUZENDARIAASTEAZKENA10:00-12:00
MERITXELL PLAZAIKASKETA BURUAASTELEHENA9:00-10:30
IzenaKarguaEgunaOrdua
JOSU ZABALAZUZENDARIAASTEAZKENA10:00-12:00
MERITXELL PLAZAIKASKETA BURUAASTELEHENA9:00-10:30

Educación infantil

IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
ELI BILBAO3 URTE ATUTOREAASTEARTEA10:30-11:30
AINARA ORTUONDO3 URTE BTUTOREAASTEARTEA12:00-13:00
JUGATX ARRIETA4 URTE ATUTOREAASTELEHENA14:30-15:30
ESTI GOITISOLO4 URTE BTUTOREAASTEAZKENA14:30-15:30
IRATI MONASTERIO5 URTE ATUTOREAASTEARTEA14:30-15:30
BEGO LARRAGAN5 URTE BTUTOREAOSTEGUNA12:00-13:00
AITOR LOZANOHHIRAKASLEA
KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA09:00-10:00
IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
ELI BILBAO3 URTE ATUTOREAASTEARTEA10:30-11:30
AINARA ORTUONDO3 URTE BTUTOREAASTEARTEA12:00-13:00
JUGATX ARRIETA4 URTE ATUTOREAASTELEHENA14:30-15:30
ESTI GOITISOLO4 URTE BTUTOREAASTEAZKENA14:30-15:30
IRATI MONASTERIO5 URTE ATUTOREAASTEARTEA14:30-15:30
BEGO LARRAGAN5 URTE BTUTOREAOSTEGUNA12:00-13:00
AITOR LOZANOHHIRAKASLEA
KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA09:00-10:00

Educación primaria

IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
PAULA UNIBASOLH 1ATUTOREAASTEARTEA11:30-12:30
ALOIXE DOMINGUEZLH 1BTUTOREAASTEAZKENA15:00-16:00
LEIRE ETXEBARRIALH 2ATUTOREAASTELEHENA11:30-12:30
AINHOA ENZUNZALH 2BTUTOREA
1.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTEARTEA11:30-12:30
NEGUE MENTXAKALH 3ATUTOREA
2.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA10:00-11:00
ASIER ITURREGILH 3BTUTOREAASTELEHENA10:00-11:00
BEGO ZUAZUALH 4ATUTOREAASTEARTEA10:00-11:00
IZASKUN JIMENEZLH 4BTUTOREAASTEAZKENA11:30-12:30
UGAITZ ORBELH 5ATUTOREAASTEAZKENA15:00-16:00
ANE UGARTELH 5BTUTOREA
3.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTEARTEA12:30-13:30
ENDIKA SERNALH 6ATUTOREAOSTIRALA11:30-12:30
MAITANE JAYOLH 6BTUTOREAOSTIRALA11:30-12:30
ANE BARRENETXEALHIRAKASLEAASTEARTEA09:00-10:00
ARITZ ELORRIAGALHIRAKASLEA KOORDINATZAILEAASTELEHENA12:30-13:30
ASCEN GOIENAGALHIRAKASLEAASTEAZKENA12:30-13:30
GORKA BARRUETALHIRAKASLEAASTELEHENA09:00-10:00
IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
PAULA UNIBASOLH 1ATUTOREAASTEARTEA11:30-12:30
ALOIXE DOMINGUEZLH 1BTUTOREAASTEAZKENA15:00-16:00
LEIRE ETXEBARRIALH 2ATUTOREAASTELEHENA11:30-12:30
AINHOA ENZUNZALH 2BTUTOREA
1.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTEARTEA11:30-12:30
NEGUE MENTXAKALH 3ATUTOREA
2.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA10:00-11:00
ASIER ITURREGILH 3BTUTOREAASTELEHENA10:00-11:00
BEGO ZUAZUALH 4ATUTOREAASTEARTEA10:00-11:00
IZASKUN JIMENEZLH 4BTUTOREAASTEAZKENA11:30-12:30
UGAITZ ORBELH 5ATUTOREAASTEAZKENA15:00-16:00
ANE UGARTELH 5BTUTOREA
3.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTEARTEA12:30-13:30
ENDIKA SERNALH 6ATUTOREAOSTIRALA11:30-12:30
MAITANE JAYOLH 6BTUTOREAOSTIRALA11:30-12:30
ANE BARRENETXEALHIRAKASLEAASTEARTEA09:00-10:00
ARITZ ELORRIAGALHIRAKASLEA KOORDINATZAILEAASTELEHENA12:30-13:30
ASCEN GOIENAGALHIRAKASLEAASTEAZKENA12:30-13:30
GORKA BARRUETALHIRAKASLEAASTELEHENA09:00-10:00

ESO

IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
MARKEL DOMINGUEZDBH 1ATUTOREAOSTIRALA10:30-11:30
MAITE VELEZ DE MENDIZABALDBH 1BTUTOREAASTEAZKENA13:30-14:30
IRANTZU ARRIZABALAGADBH 2ATUTOREAASTEAZKENA08:00-09:00
AINOA RIOSDBH 2BTUTOREAOSTEGUNA13:30-14:30
ENERITZ FRUNIZDBH 3ATUTOREAASTEAZKENA10:30-11:30
MAITE ROMANDBH 3BTUTOREAASTEARTEA09:00-10:00
ARANTZA BILBAODBH 4ATUTOREAASTEARTEA14:30-15:30
ELENE BAROJADBH 4BTUTOREAASTELEHENA13:30-14:30
EIDER ARANZAMENDIDBHIRAKASLEAARTEARTEA11:30-12:30
IBAI ELORRIAGADBHIRAKASLEAASTEAZKENA14:30-15:30
AINARA ORTEGADBH IRAKASLEAASTELEHENA10:30-11:30
ASIER IPIÑADBH IRAKASLEA
KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA11:30-12:30
MERITXELL PLAZADBH IRAKASLEA
IKASKETA BURU
ASTELEHENA09:00-10:00
IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
MARKEL DOMINGUEZDBH 1ATUTOREAOSTIRALA10:30-11:30
MAITE VELEZ DE MENDIZABALDBH 1BTUTOREAASTEAZKENA13:30-14:30
IRANTZU ARRIZABALAGADBH 2ATUTOREAASTEAZKENA08:00-09:00
AINOA RIOSDBH 2BTUTOREAOSTEGUNA13:30-14:30
ENERITZ FRUNIZDBH 3ATUTOREAASTEAZKENA10:30-11:30
MAITE ROMANDBH 3BTUTOREAASTEARTEA09:00-10:00
ARANTZA BILBAODBH 4ATUTOREAASTEARTEA14:30-15:30
ELENE BAROJADBH 4BTUTOREAASTELEHENA13:30-14:30
EIDER ARANZAMENDIDBHIRAKASLEAARTEARTEA11:30-12:30
IBAI ELORRIAGADBHIRAKASLEAASTEAZKENA14:30-15:30
AINARA ORTEGADBH IRAKASLEAASTELEHENA10:30-11:30
ASIER IPIÑADBH IRAKASLEA
KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA11:30-12:30
MERITXELL PLAZADBH IRAKASLEA
IKASKETA BURU
ASTELEHENA09:00-10:00

Ayudantes

IzenaKargua
MARI JOSE GEREKAETXEBARRIAPSIKOLOGO / ORIENTATZAILE
JAIONE ZUGAZAGAHEZKUNTZA BEREZIKO IRAKASLE
NAGORE URIARTEPSIKOPEDAGOGA
RAQUEL VALLEJOHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
ANE PERALHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
IzenaKargua
MARI JOSE GEREKAETXEBARRIAPSIKOLOGO / ORIENTATZAILE
JAIONE ZUGAZAGAHEZKUNTZA BEREZIKO IRAKASLE
NAGORE URIARTEPSIKOPEDAGOGA
RAQUEL VALLEJOHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
ANE PERALHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA

Contacto

Certificados

Certificado de escuela sostenible

eskolajasangarria

Centro acreditado en el nivel avanzado de madurez TIC

ikt-tic

© Copyright 2022. Bentades Ikastetxea