Curso 2021-2022

ESO

ESO 1ºA

Tutor/tutora

Markel Domínguez

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00MatematikaIngelesaFisika-kimikaGeo eta HistoriaMatematika
9:00 - 10:00Geo eta HistoriaGaztelaniaLE1EuskaraIngelesa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaMusikaMatematikaFisika-kimikaEuskara
11:30 - 12:30EuskaraInfor eta KoGaztelaniaIngelesaGaztelania
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaBiologia-GeologiaMatematikaPlastika
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaErlijioaTutoretzaTeknologiaBiologia-Geologia
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00MatematikaIngelesaFisika-kimikaGeo eta HistoriaMatematika
9:00 - 10:00Geo eta HistoriaGaztelaniaLE1EuskaraIngelesa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaMusikaMatematikaFisika-kimikaEuskara
11:30 - 12:30EuskaraInfor eta KoGaztelaniaIngelesaGaztelania
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaBiologia-GeologiaMatematikaPlastika
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaErlijioaTutoretzaTeknologiaBiologia-Geologia

ESO 1ºB

Tutor/tutora

Maite Velez

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00MatematikaFisika-KimikaGeo eta HistoriaIngelesaMatematika
9:00 - 10:00Infor ta KorGaztelaniaLE1Fisika-KimikaGeo eta Historia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaMatematikaEuskaraEuskara
11:30 - 12:30EuskaraBiologia-GeologiaGaztelaniaMusikaBiologia-Geologia
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaHeziketa FisikoaTeknologiaMatematikaGaztelania
14:30 - 15:30IngelesaHeziketa FisikoaTutoretzaPlastikaErlijioa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00MatematikaFisika-KimikaGeo eta HistoriaIngelesaMatematika
9:00 - 10:00Infor ta KorGaztelaniaLE1Fisika-KimikaGeo eta Historia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaMatematikaEuskaraEuskara
11:30 - 12:30EuskaraBiologia-GeologiaGaztelaniaMusikaBiologia-Geologia
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaHeziketa FisikoaTeknologiaMatematikaGaztelania
14:30 - 15:30IngelesaHeziketa FisikoaTutoretzaPlastikaErlijioa

ESO 2ºA

Tutor/tutora

Itziar Gerenabarrena

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00MatematikaEuskaraIngelesaGR 2AEuskara
9:00 - 10:00IngelesaFisika-KimikaMusikaInfor ta KoMR 2A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Heziketa FisikoaGaztelaniaLE2MR 2ABiologia-Geologia
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaBiologia-GeologiaGaztelania
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30GR 2AMatematikaFisika-KimikaGeo eta HistoriaPlastika
14:30 - 15:30ErlijioaIngelesaTutoretzaEuskaraTeknologia
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00MatematikaEuskaraIngelesaGR 2AEuskara
9:00 - 10:00IngelesaFisika-KimikaMusikaInfor ta KoMR 2A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Heziketa FisikoaGaztelaniaLE2MR 2ABiologia-Geologia
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaBiologia-GeologiaGaztelania
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30GR 2AMatematikaFisika-KimikaGeo eta HistoriaPlastika
14:30 - 15:30ErlijioaIngelesaTutoretzaEuskaraTeknologia

ESO 2ºB

Tutor/tutora

Ainoa Rios

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00IngelesaEuskaraGaztelaniaMR 2BEuskara
9:00 - 10:00Geo eta HistoriaFisika-KimikaMatematikaGeo eta HistoriaGR 2B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MusikaHeziketa FisikoaLE2GR 2BBiologia-Geologia
11:30 - 12:30Infor ta KoHeziketa FisikoaBiologia-GeologiaErlijioaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30MR 2BGaztelaniaFisika-KimikaIngelesaPlastika
14:30 - 15:30TeknologiaGeo eta HistoriaTutoretzaEuskaraIngelesa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00IngelesaEuskaraGaztelaniaMR 2BEuskara
9:00 - 10:00Geo eta HistoriaFisika-KimikaMatematikaGeo eta HistoriaGR 2B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MusikaHeziketa FisikoaLE2GR 2BBiologia-Geologia
11:30 - 12:30Infor ta KoHeziketa FisikoaBiologia-GeologiaErlijioaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30MR 2BGaztelaniaFisika-KimikaIngelesaPlastika
14:30 - 15:30TeknologiaGeo eta HistoriaTutoretzaEuskaraIngelesa

ESO 3ºA

Tutor/tutora

Maite Román

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00EuskaraMR 3AGeo eta HistoriaGR 3ABiologia-Geologia
9:00 - 10:00GaztelaniaBiologia-GeologiaGR 3AIngelesaMR 3A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MatematikaEuskaraIngelesaMusikaFisika-Kimika
11:30 - 12:30Fisika-KimikaIngelesaLE3Geo eta HistoriaTeknologia
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30PlastikaTeknologiaMatematikaEuskaraHeziketa Fisikoa
14:30 - 15:30Geo eta HistoriaGaztelaniaTutoretzaErlijioaHeziketa Fisikoa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00EuskaraMR 3AGeo eta HistoriaGR 3ABiologia-Geologia
9:00 - 10:00GaztelaniaBiologia-GeologiaGR 3AIngelesaMR 3A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MatematikaEuskaraIngelesaMusikaFisika-Kimika
11:30 - 12:30Fisika-KimikaIngelesaLE3Geo eta HistoriaTeknologia
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30PlastikaTeknologiaMatematikaEuskaraHeziketa Fisikoa
14:30 - 15:30Geo eta HistoriaGaztelaniaTutoretzaErlijioaHeziketa Fisikoa

ESO 3ºB

Tutor/tutora

Eneritz Fruniz

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00EuskaraGR 3BGaztelaniaMatematikaIngelesa
9:00 - 10:00Biologia-GeologiaEuskaraMR 3BBiologia-GeologiaGR 3B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MatematikaGeo eta HistoriaMusikaGeo eta HistoriaHeziketa Fisikoa
11:30 - 12:30IngelesaMR 3BLE3TeknologiaHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaFisika-KimikaIngelesaEuskaraFisika-Kimika
14:30 - 15:30GaztelaniaTeknologiaTutoretzaPlastikaErlijioa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00EuskaraGR 3BGaztelaniaMatematikaIngelesa
9:00 - 10:00Biologia-GeologiaEuskaraMR 3BBiologia-GeologiaGR 3B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MatematikaGeo eta HistoriaMusikaGeo eta HistoriaHeziketa Fisikoa
11:30 - 12:30IngelesaMR 3BLE3TeknologiaHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaFisika-KimikaIngelesaEuskaraFisika-Kimika
14:30 - 15:30GaztelaniaTeknologiaTutoretzaPlastikaErlijioa

ESO 4ºA

Tutor/tutora

Arantza Bilbao

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00GaztelaniaEko/Bio GeoEko/Bio GeoMatematikaTeknologia
9:00 - 10:00ER 4AIngelesaGeo eta HistoriaGaztelaniaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaF/LHeziketa FisikoaF/LGaztelania
11:30 - 12:30Geo eta HistoriaGaztelaniaHeziketa FisikoaEuskaraIngelesa
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Eko/Bio GeoER 4ALETeknologiaMR
14:30 - 15:30MRMatematikaTutoretzaGeo eta HistoriaF/L
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00GaztelaniaEko/Bio GeoEko/Bio GeoMatematikaTeknologia
9:00 - 10:00ER 4AIngelesaGeo eta HistoriaGaztelaniaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaF/LHeziketa FisikoaF/LGaztelania
11:30 - 12:30Geo eta HistoriaGaztelaniaHeziketa FisikoaEuskaraIngelesa
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Eko/Bio GeoER 4ALETeknologiaMR
14:30 - 15:30MRMatematikaTutoretzaGeo eta HistoriaF/L

ESO 4ºB

Tutor/tutora

Elene Baroja

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00GaztelaniaEko/Bio GeoEko/Bio GeoEuskaraGaztelania
9:00 - 10:00MR 4BGeo eta HistoriaTeknologiaGaztelaniaTeknologia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaF/LGeo eta HistoriaF/LIngelesa
11:30 - 12:30IngelesaGaztelaniaIngelesaMatematikaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Eko/Bio GeoMR 4BLEHFDER 4B
14:30 - 15:30ER 4BEuskaraTutoretzaHFDF/L
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00GaztelaniaEko/Bio GeoEko/Bio GeoEuskaraGaztelania
9:00 - 10:00MR 4BGeo eta HistoriaTeknologiaGaztelaniaTeknologia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaF/LGeo eta HistoriaF/LIngelesa
11:30 - 12:30IngelesaGaztelaniaIngelesaMatematikaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Eko/Bio GeoMR 4BLEHFDER 4B
14:30 - 15:30ER 4BEuskaraTutoretzaHFDF/L

Calendario

Septiembre 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
octubre 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
noviembre 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
diciembre 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
enero 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
febrero 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
marzo 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
abril 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
mayo 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
junio 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
  • Festivos
  • Comienzo/fin de curso
  • Jornada intensiva

Fechas de evaluación

Sep 8 - Dic 3
Primera evaluación
Exámenes: 22 de noviembre a 3 de diciembre
Sesión de evaluación: 14 de diciembre
Notas: 17 de diciembre
Dic 9 - Mar 18
Segunda evaluación
Exámenes: 7 a 18 de marzo
Sesión de evaluación: 22 de marzo
Notas: 25 de marzo
Mar 21 - Jun 14
Tercera evaluación
Exámenes: 1 a 14 de junio
Pendientes para globales: 15 de junio
Globales: 17 a 21 de junio
Sesión de evaluación: 22 de junio
Notas: 24 de junio
Días para reclamaciones: 27-28 de junio

Kontaktua

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2021. Bentades Ikastetxea