Curso 2021-2022

Educación primaria

1ºA

Tutor/tutora

Ascen Goienaga

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaEuskaraEuskaraMatematika
10:00 - 11:00MatematikaGizarteMatematikaIngelesaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaTutoretzaGaztelaniaHeziketa FisikoaIngelesa
12:30 - 13:30NaturHeziketa FisikoaNaturGaztelaniaGizarte
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00ErlijioaGaztelaniaIngelesaPlastikaMusika
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaEuskaraEuskaraMatematika
10:00 - 11:00MatematikaGizarteMatematikaIngelesaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaTutoretzaGaztelaniaHeziketa FisikoaIngelesa
12:30 - 13:30NaturHeziketa FisikoaNaturGaztelaniaGizarte
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00ErlijioaGaztelaniaIngelesaPlastikaMusika

1ºB

Tutor/tutora

Ainhoa Enzunza

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00MatematikaGizarteMusikaMatematikaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30NaturHeziketa FisikoaIngelesaIngelesaGizarte
12:30 - 13:30GaztelaniaGaztelaniaNaturHeziketa FisikoaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaIngelesaPlastikaErlijioaTutoretza
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00MatematikaGizarteMusikaMatematikaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30NaturHeziketa FisikoaIngelesaIngelesaGizarte
12:30 - 13:30GaztelaniaGaztelaniaNaturHeziketa FisikoaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaIngelesaPlastikaErlijioaTutoretza

2ºA

Tutor/tutora

Iñigo Sarria

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraMatematikaEuskaraEuskara
10:00 - 11:00MusikaHeziketa FisikoaIngelesaMatematikaNatur
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaIngelesaGizarteGaztelaniaMatematika
12:30 - 13:30GaztelaniaGaztelaniaNaturPlastikaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GizarteErlijioaHeziketa FisikoaTutoretzaHeziketa Fisikoa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraMatematikaEuskaraEuskara
10:00 - 11:00MusikaHeziketa FisikoaIngelesaMatematikaNatur
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaIngelesaGizarteGaztelaniaMatematika
12:30 - 13:30GaztelaniaGaztelaniaNaturPlastikaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GizarteErlijioaHeziketa FisikoaTutoretzaHeziketa Fisikoa

2ºB

Tutor/tutora

Ane Ugarte

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00MatematikaEuskaraEuskaraEuskaraMatematika
10:00 - 11:00GizarteMatematikaGaztelaniaMatematikaIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MusikaGaztelaniaIngelesaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30NaturErlijioaHeziketa FisikoaIngelesaHeziketa Fisikoa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00TutoretzaHeziketa FisikoaNaturGizartePlastika
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00MatematikaEuskaraEuskaraEuskaraMatematika
10:00 - 11:00GizarteMatematikaGaztelaniaMatematikaIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MusikaGaztelaniaIngelesaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30NaturErlijioaHeziketa FisikoaIngelesaHeziketa Fisikoa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00TutoretzaHeziketa FisikoaNaturGizartePlastika

3ºA

Tutor/tutora

Aloixe Dominguez

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaMatematikaMatematikaGaztelania
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaMatematikaHeziketa FisikoaEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GizarteEuskaraEuskaraNaturMusika
12:30 - 13:30GaztelaniaPlastikaGaztelaniaIngelesaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00NaturIngelesaErlijioaGizarteTutoretza
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaMatematikaMatematikaGaztelania
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaMatematikaHeziketa FisikoaEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GizarteEuskaraEuskaraNaturMusika
12:30 - 13:30GaztelaniaPlastikaGaztelaniaIngelesaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00NaturIngelesaErlijioaGizarteTutoretza

3ºB

Tutor/tutora

Izaskun Jiménez

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00Heziketa FisikoaGaztelaniaMatematikaEuskaraIngelesa
10:00 - 11:00EuskaraIngelesaNaturHeziketa FisikoaMusika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaNaturEuskaraMatematikaMatematika
12:30 - 13:30GaztelaniaEuskaraGaztelaniaGizarteGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GizarteErlijioaPlastikaIngelesaTutoretza
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00Heziketa FisikoaGaztelaniaMatematikaEuskaraIngelesa
10:00 - 11:00EuskaraIngelesaNaturHeziketa FisikoaMusika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaNaturEuskaraMatematikaMatematika
12:30 - 13:30GaztelaniaEuskaraGaztelaniaGizarteGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GizarteErlijioaPlastikaIngelesaTutoretza

4ºA

Tutor/tutora

Bego Zuazua

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00EuskaraHeziketa FisikoaEuskaraMatematikaMusika
10:00 - 11:00IngelesaGaztelaniaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaMatematikaMatematikaEuskaraEuskara
12:30 - 13:30NaturIngelesaGizarteNaturGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00PlastikaGizarteTutoretzaIngelesaErlijioa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00EuskaraHeziketa FisikoaEuskaraMatematikaMusika
10:00 - 11:00IngelesaGaztelaniaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaMatematikaMatematikaEuskaraEuskara
12:30 - 13:30NaturIngelesaGizarteNaturGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00PlastikaGizarteTutoretzaIngelesaErlijioa

4ºB

Tutor/tutora

Asier Iturregi

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00MatematikaMatematikaMatematikaEuskaraMatematika
10:00 - 11:00IngelesaGizarteEuskaraNaturIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30EuskaraMusikaGizarteGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30Heziketa FisikoaIngelesaGaztelaniaPlastikaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00NaturGaztelaniaTutoretzaHeziketa FisikoaErlijioa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00MatematikaMatematikaMatematikaEuskaraMatematika
10:00 - 11:00IngelesaGizarteEuskaraNaturIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30EuskaraMusikaGizarteGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30Heziketa FisikoaIngelesaGaztelaniaPlastikaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00NaturGaztelaniaTutoretzaHeziketa FisikoaErlijioa

5ºA

Tutor/tutora

Ugaitz Orbe

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00GizarteNaturGaztelaniaNaturMatematika
10:00 - 11:00GaztelaniaMusikaMatematikaEuskaraEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaEuskaraHeziketa FisikoaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30PlastikaIngelesaGizarteErlijioaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaMatematikaEuskaraIngelesaTutoretza
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00GizarteNaturGaztelaniaNaturMatematika
10:00 - 11:00GaztelaniaMusikaMatematikaEuskaraEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaEuskaraHeziketa FisikoaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30PlastikaIngelesaGizarteErlijioaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaMatematikaEuskaraIngelesaTutoretza

5ºB

Tutor/tutora

Maitane Jaio

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00GizarteNaturEuskaraNaturMatematika
10:00 - 11:00IngelesaIngelesaMatematikaEuskaraHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaEuskaraGaztelaniaMusikaGaztelania
12:30 - 13:30GaztelaniaMatematikaGizarteIngelesaEuskara
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaPlastikaErlijioaGaztelaniaTutoretza
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00GizarteNaturEuskaraNaturMatematika
10:00 - 11:00IngelesaIngelesaMatematikaEuskaraHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaEuskaraGaztelaniaMusikaGaztelania
12:30 - 13:30GaztelaniaMatematikaGizarteIngelesaEuskara
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaPlastikaErlijioaGaztelaniaTutoretza

6ºA

Tutor/tutora

Endika Serna

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00BertsoEuskaraHeziketa FisikoaIngelesaIngelesa
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaGaztelaniaMatematikaEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaMatematikaMusikaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30IngelesaNaturPlastikaNaturGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00EuskaraGizarteGizarteTutoretzaErlijioa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00BertsoEuskaraHeziketa FisikoaIngelesaIngelesa
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaGaztelaniaMatematikaEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaMatematikaMusikaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30IngelesaNaturPlastikaNaturGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00EuskaraGizarteGizarteTutoretzaErlijioa

6ºB

Tutor/tutora

Negue Mentxaka

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00MatematikaIngelesaMatematikaEuskaraMatematika
10:00 - 11:00BertsoHeziketa FisikoaEuskaraMusikaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GizarteMatematikaIngelesaHeziketa FisikoaIngelesa
12:30 - 13:30GaztelaniaNaturGaztelaniaNaturErlijioa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00EuskaraTutoretzaGizartePlastikaGaztelania
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
9:00 - 10:00MatematikaIngelesaMatematikaEuskaraMatematika
10:00 - 11:00BertsoHeziketa FisikoaEuskaraMusikaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GizarteMatematikaIngelesaHeziketa FisikoaIngelesa
12:30 - 13:30GaztelaniaNaturGaztelaniaNaturErlijioa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00EuskaraTutoretzaGizartePlastikaGaztelania

Calendario

Septiembre 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
octubre 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
noviembre 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
diciembre 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
enero 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
febrero 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
marzo 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
abril 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
mayo 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
junio 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
  • Festivos
  • Comienzo/fin de curso
  • Jornada intensiva

Fechas de evaluación

Sep 8 - Dic 3
Primera evaluación
Sesiones de evaluación: 1º ciclo 13 de diciembre - 2º ciclo 14 de diciembre - 3º ciclo 15 de diciembre
Notas: 17 de diciembre
Dic 9 - Mar 18
Segunda evaluación
Sesiones de evaluación: 1º ciclo 21 de marzo - 2º ciclo 22 de marzo - 3º ciclo 23 de marzo
Notas: 25 de marzo
Mar 21 - Jun 21
Tercera evaluación
Sesiones de evaluación: 1º ciclo 13 de junio - 2º ciclo 14 de junio - 3º ciclo 15 de junio
Notas: 24 de junio

Kontaktua

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2021. Bentades Ikastetxea