2022-2023 Ikasturtea

Lehen hezkuntza

1.A

Tutorea

Paula Unibaso

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaMatematikaGaztelaniaInguru
10:00 - 11:00MatematikaEuskaraEuskaraEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GaztelaniaGaztelaniaIngelesaMusikaMatematika
12:30 - 13:30InguruneIngelesaErlijioaHeziketa FisikoaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaPlastikaHeziketa FisikoaTutoretzaEuskara
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaMatematikaGaztelaniaInguru
10:00 - 11:00MatematikaEuskaraEuskaraEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GaztelaniaGaztelaniaIngelesaMusikaMatematika
12:30 - 13:30InguruneIngelesaErlijioaHeziketa FisikoaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaPlastikaHeziketa FisikoaTutoretzaEuskara

1.B

Tutorea

Aloixe Dominguez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaMatematikaIngelesaInguru
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaEuskaraEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30IngelesaHeziketa FisikoaInguruneHeziketa FisikoaIngelesa
12:30 - 13:30MatematikaGaztelaniaMusikaEuskaraEuskara
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GaztelaniaPlastikaGaztelaniaTutoretzaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaMatematikaIngelesaInguru
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaEuskaraEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30IngelesaHeziketa FisikoaInguruneHeziketa FisikoaIngelesa
12:30 - 13:30MatematikaGaztelaniaMusikaEuskaraEuskara
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GaztelaniaPlastikaGaztelaniaTutoretzaErlijioa

2.A

Tutorea

Leire Etxebarria

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraInguruEuskaraIngelesaGaztelania
10:00 - 11:00MatematikaMatematikaHeziketa FisikoaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaMatematikaIngelesaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30InguruneHeziketa FisikoaGaztelaniaEuskaraIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00ErlijioaEuskaraMusikaTutoretzaPlastika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraInguruEuskaraIngelesaGaztelania
10:00 - 11:00MatematikaMatematikaHeziketa FisikoaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaMatematikaIngelesaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30InguruneHeziketa FisikoaGaztelaniaEuskaraIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00ErlijioaEuskaraMusikaTutoretzaPlastika

2.B

Tutorea

Ainhoa Enzunza

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraInguruEuskaraEuskaraHeziketa Fisikoa
10:00 - 11:00MatematikaHeziketa FisikoaMatematikaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30InguruneMusikaMatematikaGaztelaniaMatematika
12:30 - 13:30GaztelaniaEuskaraIngelesaIngelesaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaHeziketa FisikoaPlastikaErlijioaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraInguruEuskaraEuskaraHeziketa Fisikoa
10:00 - 11:00MatematikaHeziketa FisikoaMatematikaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30InguruneMusikaMatematikaGaztelaniaMatematika
12:30 - 13:30GaztelaniaEuskaraIngelesaIngelesaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaHeziketa FisikoaPlastikaErlijioaTutoretza

3.A

Tutorea

Negue Mentxaka

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraIngelesaMatematikaIngelesaMatematika
10:00 - 11:00GaztelaniaMusikaGaztelaniaGaztelaniaIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30InguruneGaztelaniaEuskaraInguruEuskara
12:30 - 13:30Heziketa FisikoaMatematikaEuskaraHeziketa Fisikoa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MatematikaInguruneTutoretzaErlijioaPlastika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraIngelesaMatematikaIngelesaMatematika
10:00 - 11:00GaztelaniaMusikaGaztelaniaGaztelaniaIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30InguruneGaztelaniaEuskaraInguruEuskara
12:30 - 13:30Heziketa FisikoaMatematikaEuskaraHeziketa Fisikoa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MatematikaInguruneTutoretzaErlijioaPlastika

3.B

Tutorea

Asier Iturregi

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraMatematikaGaztelaniaEuskara
10:00 - 11:00GaztelaniaGaztelaniaMusikaPlastikaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30IngelesaMatematikaHeziketa FisikoaInguruHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30InguruneIngelesaEuskaraGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MatematikaInguruneTutoretzaErlijioaIngelesa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraMatematikaGaztelaniaEuskara
10:00 - 11:00GaztelaniaGaztelaniaMusikaPlastikaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30IngelesaMatematikaHeziketa FisikoaInguruHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30InguruneIngelesaEuskaraGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MatematikaInguruneTutoretzaErlijioaIngelesa

4.A

Tutorea

Bego Zuazua

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraIngelesaInguruGaztelaniaEuskara
10:00 - 11:00MatematikaHeziketa FisikoaMatematikaGaztelania
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30IngelesaMatematikaEuskaraEuskaraIngelesa
12:30 - 13:30InguruneGaztelaniaGaztelaniaPlastikaIngurune
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MusikaErlijioaMatematikaTutoretzaHeziketa Fisikoa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraIngelesaInguruGaztelaniaEuskara
10:00 - 11:00MatematikaHeziketa FisikoaMatematikaGaztelania
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30IngelesaMatematikaEuskaraEuskaraIngelesa
12:30 - 13:30InguruneGaztelaniaGaztelaniaPlastikaIngurune
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00MusikaErlijioaMatematikaTutoretzaHeziketa Fisikoa

4.B

Tutorea

Izaskun Jiménez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraInguruIngelesaMatematika
10:00 - 11:00PlastikaGaztelaniaMatematikaHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30IngelesaMatematikaGaztelaniaEuskaraGaztelania
12:30 - 13:30MatematikaMusikaHeziketa FisikoaGaztelaniaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00TutoretzaInguruneEuskaraErlijioaIngurune
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraInguruIngelesaMatematika
10:00 - 11:00PlastikaGaztelaniaMatematikaHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30IngelesaMatematikaGaztelaniaEuskaraGaztelania
12:30 - 13:30MatematikaMusikaHeziketa FisikoaGaztelaniaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00TutoretzaInguruneEuskaraErlijioaIngurune

5.A

Tutorea

Ugaitz Orbe

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30IngelesaMatematikaHeziketa FisikoaEuskaraEuskara
9:30 - 10:30MatematikaEuskaraMatematikaPlastika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00GaztelaniaInguruneInguruInguruneGaztelania
12:00 - 13:00ErlijioaBalore EtikoakGaztelaniaIngelesa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30EuskaraMusikaIngelesaMatematikaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30IngelesaMatematikaHeziketa FisikoaEuskaraEuskara
9:30 - 10:30MatematikaEuskaraMatematikaPlastika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00GaztelaniaInguruneInguruInguruneGaztelania
12:00 - 13:00ErlijioaBalore EtikoakGaztelaniaIngelesa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30EuskaraMusikaIngelesaMatematikaTutoretza

5.B

Tutorea

Ane Ugarte

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00IngelesaGaztelaniaMatematikaEuskaraBalore Etikoak
10:00 - 11:00MatematikaEuskaraEuskaraMatematikaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaMatematikaInguruInguruneMusika
12:30 - 13:30IngelesaGaztelaniaPlastika
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GaztelaniaInguruneIngelesaErlijioaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGizarteNatur
9:30 - 10:30IngelesaIngelesaGaztelaniaEuskaraHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskeraGizarteHeziketa FisikoaPlastikaIngelesa
12:00 - 13:00MusikaMatematikaEuskeraErlijioaEuskara
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaTutoretzaNaturGaztelaniaMatematika

6.A

Tutorea

Endika Serna

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MusikaIngelesaInguruMatematikaGaztelania
10:00 - 11:00EuskaraBertsoEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaEuskaraPlastikaIngelesaHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30InguruneGaztelaniaEuskaraErlijioa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaInguruneMatematikaGaztelaniaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MusikaIngelesaInguruMatematikaGaztelania
10:00 - 11:00EuskaraBertsoEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaEuskaraPlastikaIngelesaHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30InguruneGaztelaniaEuskaraErlijioa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaInguruneMatematikaGaztelaniaTutoretza

6.B

Tutorea

Maitane Jayo

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00Heziketa FisikoaBertsoInguruMatematikaEuskara
10:00 - 11:00MatematikaEuskaraIngurune
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30PlastikaEuskaraEuskaraGaztelaniaMatematika
12:30 - 13:30InguruneGaztelaniaIngelesaIngelesaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaErlijioaMatematikaMusikaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00Heziketa FisikoaBertsoInguruMatematikaEuskara
10:00 - 11:00MatematikaEuskaraIngurune
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30PlastikaEuskaraEuskaraGaztelaniaMatematika
12:30 - 13:30InguruneGaztelaniaIngelesaIngelesaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00IngelesaErlijioaMatematikaMusikaTutoretza

Egutegia

Iraila 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Urria 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Azaroa 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Abendua 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Urtarrila 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Otsaila 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Martxoa 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Apirila 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Maiatza 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ekaina 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • Jai egunak
  • Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
  • Jardunaldi trinkoa

Ebaluaketa datak

Ira 8 - Abe 3
Lehenengo ebaluaketa
Ebaluazio saioak: 1.zikloa abenduak 13 - 2.zikloa abenduak 14 - 3.zikloa abenduak 15
Notak: Abenduak 17
Abe 9 - Mar 18
Bigarren ebaluaketa
Ebaluazio saioak: 1.zikloa martxoak 21 - 2.zikloa martxoak 22 - 3.zikloa martxoak 23
Notak: Martxoak 25
Mar 21 - Eka 21
Hirugarren ebaluaketa
Ebaluazio saioak: 1.zikloa ekainak 13 - 2.zikloa ekainak 14 - 3.zikloa ekainak 15
Notak: Ekainak 24

Kontaktua

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2022. Bentades Ikastetxea