2022-2023 Ikasturtea

DBH

DBH 1A

Tutorea

Markel Domínguez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Geografia eta HistoriaHeziketa Fisikoa 1AIngelesaMatematikaGaztelania
9:00 - 10:00IngelesaEuskaraGaztelaniaGeografia eta Historia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaBalio EtikoakNaturaMusikaNatura
11:30 - 12:30Mate R1AFrantses 1 / Tekno 1GaztelaniaIngelesaFrantses 1 / Tekno 1
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Eus R1AMatematikaErlijioaEus R1AMate R1A
14:30 - 15:30PlastikaNaturaTutoretzaGeografia eta HistoriaEuskara
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Geografia eta HistoriaHeziketa Fisikoa 1AIngelesaMatematikaGaztelania
9:00 - 10:00IngelesaEuskaraGaztelaniaGeografia eta Historia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaBalio EtikoakNaturaMusikaNatura
11:30 - 12:30Mate R1AFrantses 1 / Tekno 1GaztelaniaIngelesaFrantses 1 / Tekno 1
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Eus R1AMatematikaErlijioaEus R1AMate R1A
14:30 - 15:30PlastikaNaturaTutoretzaGeografia eta HistoriaEuskara

DBH 1B

Tutorea

Maite Vélez de Mendizabal

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Heziketa Fisikoa 1BGeografía eta HistoriaMatematikaIngelesaGaztelania
9:00 - 10:00IngelesaGeografía eta HistoriaGaztelaniaIngelesa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaEuskaraMusikaMatematikaMR 1B
11:30 - 12:30EUS R1BFrantses 1 / Tekno 1GaztelaniaEuskaraFrantses 1 / Tekno 1
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geografía eta HistoriaNaturaNaturaBalio EtikoakEUS R1B
14:30 - 15:30MR 1BErlijioaTutoretzaPlastikaNatura
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Heziketa Fisikoa 1BGeografía eta HistoriaMatematikaIngelesaGaztelania
9:00 - 10:00IngelesaGeografía eta HistoriaGaztelaniaIngelesa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaEuskaraMusikaMatematikaMR 1B
11:30 - 12:30EUS R1BFrantses 1 / Tekno 1GaztelaniaEuskaraFrantses 1 / Tekno 1
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geografía eta HistoriaNaturaNaturaBalio EtikoakEUS R1B
14:30 - 15:30MR 1BErlijioaTutoretzaPlastikaNatura

DBH 2A

Tutorea

Irantzu Arrizabalaga

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Geografia eta HistoriaBiologia-GeologiaBiologia-GeologiaGR 2AHeziketa Fisikoa 2A
9:00 - 10:00GaztelaniaGR 2AGeografia eta HistoriaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Fisika-KimikaIngelesaEuskaraGeografia eta HistoriaEuskara
11:30 - 12:30TeknologiaMR 2AMatematikaMR 2AFisika-Kimika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30PlastikaEuskaraIngelesaMusikaGaztelania
14:30 - 15:30IngelesaErlijioaTutoretzaTeknologiaMatematika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Geografia eta HistoriaBiologia-GeologiaBiologia-GeologiaGR 2AHeziketa Fisikoa 2A
9:00 - 10:00GaztelaniaGR 2AGeografia eta HistoriaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Fisika-KimikaIngelesaEuskaraGeografia eta HistoriaEuskara
11:30 - 12:30TeknologiaMR 2AMatematikaMR 2AFisika-Kimika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30PlastikaEuskaraIngelesaMusikaGaztelania
14:30 - 15:30IngelesaErlijioaTutoretzaTeknologiaMatematika

DBH 2B

Tutorea

Ainoa Rios

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Biologia-GeologiaIngelesaGaztelaniaMR 2BIngelesa
9:00 - 10:00Geografía eta HistoriaMR 2BMatematikaEuskaraMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Fisika-KimikaGeografía eta HistoriaEuskaraTeknologiaEuskara
11:30 - 12:30GaztelaniaGR 2BFisika-KimikaGR 2BMusika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30IngelesaEuskaraGeografía eta HistoriaHeziketa Fisikoa 2BBiologia-Geologia
14:30 - 15:30TeknologiaErlijioaTutoretzaPlastika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00Biologia-GeologiaIngelesaGaztelaniaMR 2BIngelesa
9:00 - 10:00Geografía eta HistoriaMR 2BMatematikaEuskaraMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Fisika-KimikaGeografía eta HistoriaEuskaraTeknologiaEuskara
11:30 - 12:30GaztelaniaGR 2BFisika-KimikaGR 2BMusika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30IngelesaEuskaraGeografía eta HistoriaHeziketa Fisikoa 2BBiologia-Geologia
14:30 - 15:30TeknologiaErlijioaTutoretzaPlastika

DBH 3A

Tutorea

Eneritz Fruniz

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00IngelesaGaztelaniaFisika-KimikaHeziketa Fisikoa 3ABiologia-Geologia
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaTekno eta Dig.GR 3A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Biologia-GeologiaFrantses A3 / Kultura Z3GR 3AFrantses A3 / Kultura Z3MR 3A
11:30 - 12:30Fisika-KimikaEuskaraGeografia eta HistoriaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geografia eta HistoriaGeografia eta HistoriaErlijioaMR 3ATekno eta Dig.
14:30 - 15:30MatematikaIngelesaTutoretzaEuskaraIngelesa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00IngelesaGaztelaniaFisika-KimikaHeziketa Fisikoa 3ABiologia-Geologia
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaTekno eta Dig.GR 3A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Biologia-GeologiaFrantses A3 / Kultura Z3GR 3AFrantses A3 / Kultura Z3MR 3A
11:30 - 12:30Fisika-KimikaEuskaraGeografia eta HistoriaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geografia eta HistoriaGeografia eta HistoriaErlijioaMR 3ATekno eta Dig.
14:30 - 15:30MatematikaIngelesaTutoretzaEuskaraIngelesa

DBH 3B

Tutorea

Maite Román

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GaztelaniaMatematikaEuskaraGeografia eta HistoriaFisika-Kimika
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaIngelesaMatematikaMR 3B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Heziketa Fisikoa 3BFrantses A3 / Kultura Z3MR 3BFrantses A3 / Kultura Z3GR 3B
11:30 - 12:30EuskaraBiologia - GeologiaBiologia - GeologiaEuskara
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Tekno eta Dig.IngelesaIngelesaGR 3BIngelesa
14:30 - 15:30Geografia eta HistoriaGeografia eta HistoriaTutoretzaFisika - KimikaTekno eta Dig.
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GaztelaniaMatematikaEuskaraGeografia eta HistoriaFisika-Kimika
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaIngelesaMatematikaMR 3B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Heziketa Fisikoa 3BFrantses A3 / Kultura Z3MR 3BFrantses A3 / Kultura Z3GR 3B
11:30 - 12:30EuskaraBiologia - GeologiaBiologia - GeologiaEuskara
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Tekno eta Dig.IngelesaIngelesaGR 3BIngelesa
14:30 - 15:30Geografia eta HistoriaGeografia eta HistoriaTutoretzaFisika - KimikaTekno eta Dig.

DBH 4A

Tutorea

Arantza Bilbao

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MR 4ATeknologiaGeografia eta HistoriaEuskaraEuskara
9:00 - 10:00Eko/Bio GeoEuskaraMatematikaEko/Bio GeoEko/Bio Geo
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaF/LIngelesaGR 4AHeziketa Fisikoa 4A
11:30 - 12:30GaztelaniaGeografia eta HistoriaTeknologiaIngelesa
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30F/LGR 4AErlijioaMatematikaF/L
14:30 - 15:30EuskaraMR 4ATutoretzaGeografia eta HistoriaGaztelania
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MR 4ATeknologiaGeografia eta HistoriaEuskaraEuskara
9:00 - 10:00Eko/Bio GeoEuskaraMatematikaEko/Bio GeoEko/Bio Geo
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaF/LIngelesaGR 4AHeziketa Fisikoa 4A
11:30 - 12:30GaztelaniaGeografia eta HistoriaTeknologiaIngelesa
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30F/LGR 4AErlijioaMatematikaF/L
14:30 - 15:30EuskaraMR 4ATutoretzaGeografia eta HistoriaGaztelania

DBH 4B

Tutorea

Elene Baroja

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GR 4BGR 4BHFDEuskaraEuskara
9:00 - 10:00Eko/Bio GeoEuskaraEko/Bio GeoEko/Bio Geo
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geografia eta HistoriaF/LGeografia eta HistoriaMR 4BIngelesa
11:30 - 12:30IngelesaMatematikaIngelesaTeknologiaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30F/LTeknologiaMR 4BGeografia eta HistoriaF/L
14:30 - 15:30EuskaraErlijioaTutoretzaGaztelaniaGaztelania
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GR 4BGR 4BHFDEuskaraEuskara
9:00 - 10:00Eko/Bio GeoEuskaraEko/Bio GeoEko/Bio Geo
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geografia eta HistoriaF/LGeografia eta HistoriaMR 4BIngelesa
11:30 - 12:30IngelesaMatematikaIngelesaTeknologiaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30F/LTeknologiaMR 4BGeografia eta HistoriaF/L
14:30 - 15:30EuskaraErlijioaTutoretzaGaztelaniaGaztelania

Egutegia

Iraila 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Urria 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Azaroa 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Abendua 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Urtarrila 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Otsaila 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Martxoa 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Apirila 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Maiatza 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ekaina 2023
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • Jai egunak
  • Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
  • Jardunaldi trinkoa

Ebaluaketa datak

Ira 8 - Abe 3
Lehenengo ebaluaketa
Azterketak: Azaroak 22 - Abenduak 3
Ebaluazio saioa: Abenduak 14
Notak: Abenduak 17
Abe 9 - Mar 18
Bigarren ebaluaketa
Azterketak: Martxoak 7-18
Ebaluazio saioa: Martxoak 22
Notak: Martxoak 25
Mar 21 - Eka 14
Hirugarren ebaluaketa
Azterketak: Ekainak 1-14
Globaletarako pendienteak: Ekainak 15
Globalak: Ekainak 17-21
Ebaluazio saioa : Ekainak 22
Notak: Ekainak 24
Erreklamazioetarako egunak: Ekainak 27-28

Kontaktua

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2022. Bentades Ikastetxea