2021-2022 Ikasturtea

Lehen hezkuntza

1.A

Tutorea

Ascen Goienaga

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaEuskaraEuskaraMatematika
10:00 - 11:00MatematikaGizarteMatematikaIngelesaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaTutoretzaGaztelaniaHeziketa FisikoaIngelesa
12:30 - 13:30NaturHeziketa FisikoaNaturGaztelaniaGizarte
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00ErlijioaGaztelaniaIngelesaPlastikaMusika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaEuskaraEuskaraMatematika
10:00 - 11:00MatematikaGizarteMatematikaIngelesaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaTutoretzaGaztelaniaHeziketa FisikoaIngelesa
12:30 - 13:30NaturHeziketa FisikoaNaturGaztelaniaGizarte
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00ErlijioaGaztelaniaIngelesaPlastikaMusika

1.B

Tutorea

Ainhoa Enzunza

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00MatematikaGizarteMusikaMatematikaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30NaturHeziketa FisikoaIngelesaIngelesaGizarte
12:30 - 13:30GaztelaniaGaztelaniaNaturHeziketa FisikoaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaIngelesaPlastikaErlijioaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraMatematikaEuskaraEuskaraEuskara
10:00 - 11:00MatematikaGizarteMusikaMatematikaMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30NaturHeziketa FisikoaIngelesaIngelesaGizarte
12:30 - 13:30GaztelaniaGaztelaniaNaturHeziketa FisikoaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaIngelesaPlastikaErlijioaTutoretza

2.A

Tutorea

Iñigo Sarria

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraMatematikaEuskaraEuskara
10:00 - 11:00MusikaHeziketa FisikoaIngelesaMatematikaNatur
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaIngelesaGizarteGaztelaniaMatematika
12:30 - 13:30GaztelaniaGaztelaniaNaturPlastikaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GizarteErlijioaHeziketa FisikoaTutoretzaHeziketa Fisikoa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraEuskaraMatematikaEuskaraEuskara
10:00 - 11:00MusikaHeziketa FisikoaIngelesaMatematikaNatur
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaIngelesaGizarteGaztelaniaMatematika
12:30 - 13:30GaztelaniaGaztelaniaNaturPlastikaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GizarteErlijioaHeziketa FisikoaTutoretzaHeziketa Fisikoa

2.B

Tutorea

Ane Ugarte

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MatematikaEuskaraEuskaraEuskaraMatematika
10:00 - 11:00GizarteMatematikaGaztelaniaMatematikaIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MusikaGaztelaniaIngelesaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30NaturErlijioaHeziketa FisikoaIngelesaHeziketa Fisikoa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00TutoretzaHeziketa FisikoaNaturGizartePlastika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MatematikaEuskaraEuskaraEuskaraMatematika
10:00 - 11:00GizarteMatematikaGaztelaniaMatematikaIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MusikaGaztelaniaIngelesaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30NaturErlijioaHeziketa FisikoaIngelesaHeziketa Fisikoa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00TutoretzaHeziketa FisikoaNaturGizartePlastika

3.A

Tutorea

Aloixe Dominguez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaMatematikaMatematikaGaztelania
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaMatematikaHeziketa FisikoaEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GizarteEuskaraEuskaraNaturMusika
12:30 - 13:30GaztelaniaPlastikaGaztelaniaIngelesaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00NaturIngelesaErlijioaGizarteTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaMatematikaMatematikaGaztelania
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaMatematikaHeziketa FisikoaEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GizarteEuskaraEuskaraNaturMusika
12:30 - 13:30GaztelaniaPlastikaGaztelaniaIngelesaIngelesa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00NaturIngelesaErlijioaGizarteTutoretza

3.B

Tutorea

Izaskun Jiménez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00Heziketa FisikoaGaztelaniaMatematikaEuskaraIngelesa
10:00 - 11:00EuskaraIngelesaNaturHeziketa FisikoaMusika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaNaturEuskaraMatematikaMatematika
12:30 - 13:30GaztelaniaEuskaraGaztelaniaGizarteGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GizarteErlijioaPlastikaIngelesaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00Heziketa FisikoaGaztelaniaMatematikaEuskaraIngelesa
10:00 - 11:00EuskaraIngelesaNaturHeziketa FisikoaMusika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaNaturEuskaraMatematikaMatematika
12:30 - 13:30GaztelaniaEuskaraGaztelaniaGizarteGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00GizarteErlijioaPlastikaIngelesaTutoretza

4.A

Tutorea

Bego Zuazua

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraHeziketa FisikoaEuskaraMatematikaMusika
10:00 - 11:00IngelesaGaztelaniaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaMatematikaMatematikaEuskaraEuskara
12:30 - 13:30NaturIngelesaGizarteNaturGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00PlastikaGizarteTutoretzaIngelesaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00EuskaraHeziketa FisikoaEuskaraMatematikaMusika
10:00 - 11:00IngelesaGaztelaniaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaMatematikaMatematikaEuskaraEuskara
12:30 - 13:30NaturIngelesaGizarteNaturGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00PlastikaGizarteTutoretzaIngelesaErlijioa

4.B

Tutorea

Asier Iturregi

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MatematikaMatematikaMatematikaEuskaraMatematika
10:00 - 11:00IngelesaGizarteEuskaraNaturIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30EuskaraMusikaGizarteGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30Heziketa FisikoaIngelesaGaztelaniaPlastikaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00NaturGaztelaniaTutoretzaHeziketa FisikoaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MatematikaMatematikaMatematikaEuskaraMatematika
10:00 - 11:00IngelesaGizarteEuskaraNaturIngelesa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30EuskaraMusikaGizarteGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30Heziketa FisikoaIngelesaGaztelaniaPlastikaGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00NaturGaztelaniaTutoretzaHeziketa FisikoaErlijioa

5.A

Tutorea

Ugaitz Orbe

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MusikaGaztelaniaMatematikaIngelesaIngelesa
9:30 - 10:30Heziketa FisikoaMatematikaGaztelaniaEuskaraMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraGizarteEuskeraHeziketa FisikoaEuskera
12:00 - 13:00NaturIngelesaTutoretzaMatematikaGizarte
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaPlastikaErlijioaGaztelaniaNatur
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MusikaGaztelaniaMatematikaIngelesaIngelesa
9:30 - 10:30Heziketa FisikoaMatematikaGaztelaniaEuskaraMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraGizarteEuskeraHeziketa FisikoaEuskera
12:00 - 13:00NaturIngelesaTutoretzaMatematikaGizarte
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaPlastikaErlijioaGaztelaniaNatur

5.B

Tutorea

Maitane Jaio

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00GizarteNaturEuskaraNaturMatematika
10:00 - 11:00IngelesaIngelesaMatematikaEuskaraHeziketa Fisikoa
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaEuskaraGaztelaniaMusikaGaztelania
12:30 - 13:30GaztelaniaMatematikaGizarteIngelesaEuskara
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00Heziketa FisikoaPlastikaErlijioaGaztelaniaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGizarteNatur
9:30 - 10:30IngelesaIngelesaGaztelaniaEuskaraHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskeraGizarteHeziketa FisikoaPlastikaIngelesa
12:00 - 13:00MusikaMatematikaEuskeraErlijioaEuskara
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaTutoretzaNaturGaztelaniaMatematika

6.A

Tutorea

Endika Serna

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00BertsoEuskaraHeziketa FisikoaIngelesaIngelesa
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaGaztelaniaMatematikaEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaMatematikaMusikaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30IngelesaNaturPlastikaNaturGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00EuskaraGizarteGizarteTutoretzaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00BertsoEuskaraHeziketa FisikoaIngelesaIngelesa
10:00 - 11:00Heziketa FisikoaGaztelaniaMatematikaEuskaraMatematika
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30MatematikaMatematikaMusikaGaztelaniaEuskara
12:30 - 13:30IngelesaNaturPlastikaNaturGaztelania
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00EuskaraGizarteGizarteTutoretzaErlijioa

6.B

Tutorea

Negue Mentxaka

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MatematikaIngelesaMatematikaEuskaraMatematika
10:00 - 11:00BertsoHeziketa FisikoaEuskaraMusikaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GizarteMatematikaIngelesaHeziketa FisikoaIngelesa
12:30 - 13:30GaztelaniaNaturGaztelaniaNaturErlijioa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00EuskaraTutoretzaGizartePlastikaGaztelania
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
9:00 - 10:00MatematikaIngelesaMatematikaEuskaraMatematika
10:00 - 11:00BertsoHeziketa FisikoaEuskaraMusikaEuskara
11:00 - 11:30Jolastordu
11:30 - 12:30GizarteMatematikaIngelesaHeziketa FisikoaIngelesa
12:30 - 13:30GaztelaniaNaturGaztelaniaNaturErlijioa
13:30 - 15:00Jantoki
15:00 - 16:00EuskaraTutoretzaGizartePlastikaGaztelania

Egutegia

Iraila 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Urria 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Azaroa 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Abendua 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Urtarrila 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Otsaila 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Martxoa 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Apirila 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
Maiatza 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Ekaina 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
  • Jai egunak
  • Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
  • Jardunaldi trinkoa

Ebaluaketa datak

Ira 8 - Abe 3
Lehenengo ebaluaketa
Ebaluazio saioak: 1.zikloa abenduak 13 - 2.zikloa abenduak 14 - 3.zikloa abenduak 15
Notak: Abenduak 17
Abe 9 - Mar 18
Bigarren ebaluaketa
Ebaluazio saioak: 1.zikloa martxoak 21 - 2.zikloa martxoak 22 - 3.zikloa martxoak 23
Notak: Martxoak 25
Mar 21 - Eka 21
Hirugarren ebaluaketa
Ebaluazio saioak: 1.zikloa ekainak 13 - 2.zikloa ekainak 14 - 3.zikloa ekainak 15
Notak: Ekainak 24

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2021. Bentades Ikastetxea