2021-2022 Ikasturtea

DBH

DBH 1A

Tutorea

Markel Domínguez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MatematikaIngelesaFisika-kimikaGeo eta HistoriaMatematika
9:00 - 10:00Geo eta HistoriaGaztelaniaLE1EuskaraIngelesa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaMusikaMatematikaFisika-kimikaEuskara
11:30 - 12:30EuskaraInfor eta KoGaztelaniaIngelesaGaztelania
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaBiologia-GeologiaMatematikaPlastika
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaErlijioaTutoretzaTeknologiaBiologia-Geologia
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MatematikaIngelesaFisika-kimikaGeo eta HistoriaMatematika
9:00 - 10:00Geo eta HistoriaGaztelaniaLE1EuskaraIngelesa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaMusikaMatematikaFisika-kimikaEuskara
11:30 - 12:30EuskaraInfor eta KoGaztelaniaIngelesaGaztelania
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaBiologia-GeologiaMatematikaPlastika
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaErlijioaTutoretzaTeknologiaBiologia-Geologia

DBH 1B

Tutorea

Maite Velez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MatematikaFisika-KimikaGeo eta HistoriaIngelesaMatematika
9:00 - 10:00Infor ta KorGaztelaniaLE1Fisika-KimikaGeo eta Historia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaMatematikaEuskaraEuskara
11:30 - 12:30EuskaraBiologia-GeologiaGaztelaniaMusikaBiologia-Geologia
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaHeziketa FisikoaTeknologiaMatematikaGaztelania
14:30 - 15:30IngelesaHeziketa FisikoaTutoretzaPlastikaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MatematikaFisika-KimikaGeo eta HistoriaIngelesaMatematika
9:00 - 10:00Infor ta KorGaztelaniaLE1Fisika-KimikaGeo eta Historia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaMatematikaEuskaraEuskara
11:30 - 12:30EuskaraBiologia-GeologiaGaztelaniaMusikaBiologia-Geologia
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaHeziketa FisikoaTeknologiaMatematikaGaztelania
14:30 - 15:30IngelesaHeziketa FisikoaTutoretzaPlastikaErlijioa

DBH 2A

Tutorea

Ainoa Rios

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MatematikaEuskaraIngelesaGR 2AEuskara
9:00 - 10:00IngelesaFisika-KimikaMusikaInfor ta KoMR 2A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Heziketa FisikoaGaztelaniaLE2MR 2ABiologia-Geologia
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaBiologia-GeologiaGaztelania
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30GR 2AMatematikaFisika-KimikaGeo eta HistoriaPlastika
14:30 - 15:30ErlijioaIngelesaTutoretzaEuskaraTeknologia
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00MatematikaEuskaraIngelesaGR 2AEuskara
9:00 - 10:00IngelesaFisika-KimikaMusikaInfor ta KoMR 2A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Heziketa FisikoaGaztelaniaLE2MR 2ABiologia-Geologia
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaBiologia-GeologiaGaztelania
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30GR 2AMatematikaFisika-KimikaGeo eta HistoriaPlastika
14:30 - 15:30ErlijioaIngelesaTutoretzaEuskaraTeknologia

DBH 2B

Tutorea

Itziar Gerenabarrena

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00IngelesaEuskaraGaztelaniaMR 2BEuskara
9:00 - 10:00Geo eta HistoriaFisika-KimikaMatematikaGeo eta HistoriaGR 2B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MusikaHeziketa FisikoaLE2GR 2BBiologia-Geologia
11:30 - 12:30Infor ta KoHeziketa FisikoaBiologia-GeologiaErlijioaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30MR 2BGaztelaniaFisika-KimikaIngelesaPlastika
14:30 - 15:30TeknologiaGeo eta HistoriaTutoretzaEuskaraIngelesa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00IngelesaEuskaraGaztelaniaMR 2BEuskara
9:00 - 10:00Geo eta HistoriaFisika-KimikaMatematikaGeo eta HistoriaGR 2B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MusikaHeziketa FisikoaLE2GR 2BBiologia-Geologia
11:30 - 12:30Infor ta KoHeziketa FisikoaBiologia-GeologiaErlijioaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30MR 2BGaztelaniaFisika-KimikaIngelesaPlastika
14:30 - 15:30TeknologiaGeo eta HistoriaTutoretzaEuskaraIngelesa

DBH 3A

Tutorea

Eneritz Fruniz

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00EuskaraMR 3AGeo eta HistoriaGR 3ABiologia-Geologia
9:00 - 10:00GaztelaniaBiologia-GeologiaGR 3AIngelesaMR 3A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MatematikaEuskaraIngelesaMusikaFisika-Kimika
11:30 - 12:30Fisika-KimikaIngelesaLE3Geo eta HistoriaTeknologia
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30PlastikaTeknologiaMatematikaEuskaraHeziketa Fisikoa
14:30 - 15:30Geo eta HistoriaGaztelaniaTutoretzaErlijioaHeziketa Fisikoa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00EuskaraMR 3AGeo eta HistoriaGR 3ABiologia-Geologia
9:00 - 10:00GaztelaniaBiologia-GeologiaGR 3AIngelesaMR 3A
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MatematikaEuskaraIngelesaMusikaFisika-Kimika
11:30 - 12:30Fisika-KimikaIngelesaLE3Geo eta HistoriaTeknologia
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30PlastikaTeknologiaMatematikaEuskaraHeziketa Fisikoa
14:30 - 15:30Geo eta HistoriaGaztelaniaTutoretzaErlijioaHeziketa Fisikoa

DBH 3B

Tutorea

Irantzu Arrizabalaga

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00EuskaraGR 3BGaztelaniaMatematikaIngelesa
9:00 - 10:00Biologia-GeologiaEuskaraMR 3BBiologia-GeologiaGR 3B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MatematikaGeo eta HistoriaMusikaGeo eta HistoriaHeziketa Fisikoa
11:30 - 12:30IngelesaMR 3BLE3TeknologiaHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaFisika-KimikaIngelesaEuskaraFisika-Kimika
14:30 - 15:30GaztelaniaTeknologiaTutoretzaPlastikaErlijioa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00EuskaraGR 3BGaztelaniaMatematikaIngelesa
9:00 - 10:00Biologia-GeologiaEuskaraMR 3BBiologia-GeologiaGR 3B
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30MatematikaGeo eta HistoriaMusikaGeo eta HistoriaHeziketa Fisikoa
11:30 - 12:30IngelesaMR 3BLE3TeknologiaHeziketa Fisikoa
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaFisika-KimikaIngelesaEuskaraFisika-Kimika
14:30 - 15:30GaztelaniaTeknologiaTutoretzaPlastikaErlijioa

DBH 4A

Tutorea

Arantza Bilbao

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GaztelaniaEko/Bio GeoEko/Bio GeoMatematikaTeknologia
9:00 - 10:00ER 4AIngelesaGeo eta HistoriaGaztelaniaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaF/LHeziketa FisikoaF/LGaztelania
11:30 - 12:30Geo eta HistoriaGaztelaniaHeziketa FisikoaEuskaraIngelesa
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Eko/Bio GeoER 4ALETeknologiaMR
14:30 - 15:30MRMatematikaTutoretzaGeo eta HistoriaF/L
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GaztelaniaEko/Bio GeoEko/Bio GeoMatematikaTeknologia
9:00 - 10:00ER 4AIngelesaGeo eta HistoriaGaztelaniaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaF/LHeziketa FisikoaF/LGaztelania
11:30 - 12:30Geo eta HistoriaGaztelaniaHeziketa FisikoaEuskaraIngelesa
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Eko/Bio GeoER 4ALETeknologiaMR
14:30 - 15:30MRMatematikaTutoretzaGeo eta HistoriaF/L

DBH 4B

Tutorea

Elene Baroja

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GaztelaniaEko/Bio GeoEko/Bio GeoEuskaraGaztelania
9:00 - 10:00MR 4BGeo eta HistoriaTeknologiaGaztelaniaTeknologia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaF/LGeo eta HistoriaF/LIngelesa
11:30 - 12:30IngelesaGaztelaniaIngelesaMatematikaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Eko/Bio GeoMR 4BLEHFDER 4B
14:30 - 15:30ER 4BEuskaraTutoretzaHFDF/L
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:00 - 9:00GaztelaniaEko/Bio GeoEko/Bio GeoEuskaraGaztelania
9:00 - 10:00MR 4BGeo eta HistoriaTeknologiaGaztelaniaTeknologia
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaF/LGeo eta HistoriaF/LIngelesa
11:30 - 12:30IngelesaGaztelaniaIngelesaMatematikaMatematika
12:30 - 13:30Jantoki
13:30 - 14:30Eko/Bio GeoMR 4BLEHFDER 4B
14:30 - 15:30ER 4BEuskaraTutoretzaHFDF/L

Egutegia

Iraila 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Urria 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Azaroa 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Abendua 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Urtarrila 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Otsaila 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Martxoa 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Apirila 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
Maiatza 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Ekaina 2022
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
  • Jai egunak
  • Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
  • Jardunaldi trinkoa

Ebaluaketa datak

Ira 8 - Abe 3
Lehenengo ebaluaketa
Azterketak: Azaroak 22 - Abenduak 3
Ebaluazio saioa: Abenduak 14
Notak: Abenduak 17
Abe 9 - Mar 18
Bigarren ebaluaketa
Azterketak: Martxoak 7-18
Ebaluazio saioa: Martxoak 22
Notak: Martxoak 25
Mar 21 - Eka 14
Hirugarren ebaluaketa
Azterketak: Ekainak 1-14
Globaletarako pendienteak: Ekainak 15
Globalak: Ekainak 17-21
Ebaluazio saioa : Ekainak 22
Notak: Ekainak 24
Erreklamazioetarako egunak: Ekainak 27-28

Kontaktua

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2021. Bentades Ikastetxea