2021-2022 Ikasturtea

Bisita orduak

Zuzendaritza taldea

IzenaKarguaEgunaOrdua
JOSU ZABALAZUZENDARIAASTEAZKENA10:00-12:00
MERITXELL PLAZAIKASKETA BURUAASTELEHENA9:00-10:30
IzenaKarguaEgunaOrdua
JOSU ZABALAZUZENDARIAASTEAZKENA10:00-12:00
MERITXELL PLAZAIKASKETA BURUAASTELEHENA9:00-10:30

Haur hezkuntza

IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
MAITE BILBAO3 URTE ATUTOREAASTEAZKENA12:00-13:00
ESTI GOITISOLO3 URTE BTUTOREAOSTEGUNA12:00-13:00
IRATI MONASTERIO4 URTE ATUTOREAASTELEHENA14:30-15:30
BEGO LARRAGAN4 URTE BTUTOREAASTEARTEA14:30-15:30
ELI BILBAO5 URTE ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
OSTIRALA14:30-15:30
AINARA ORTUONDO5 URTE BTUTOREAASTEARTEA12:00-13:00
AITOR LOZANOHHIRAKASLEAOSTIRALA09:00-10:00
IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
MAITE BILBAO3 URTE ATUTOREAASTEAZKENA12:00-13:00
ESTI GOITISOLO3 URTE BTUTOREAOSTEGUNA12:00-13:00
IRATI MONASTERIO4 URTE ATUTOREAASTELEHENA14:30-15:30
BEGO LARRAGAN4 URTE BTUTOREAASTEARTEA14:30-15:30
ELI BILBAO5 URTE ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
OSTIRALA14:30-15:30
AINARA ORTUONDO5 URTE BTUTOREAASTEARTEA12:00-13:00
AITOR LOZANOHHIRAKASLEAOSTIRALA09:00-10:00

Lehen hezkuntza

IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
ASCEN GOIENAGALH 1ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
ASTEARTEA15:00-16:00
AINHOA ENZUNZALH 1BTUTOREAASTEAZKENA10:00-11:00
IÑIGO SARRIALH 2ATUTOREAASTELEHENA10:00-11:00
ANE UGARTELH 2BTUTOREAASTELEHENA11:30-12:30
ALOIXE DOMINGUEZLH 3ATUTOREA
2.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA10:00-11:00
IZASKUN JIMENEZLH 3BTUTOREAASTELEHENA09:00-10:00
BEGO ZUAZUALH 4ATUTOREAOSTEGUNA10:00-11:00
ASIER ITURREGILH 4BTUTOREAOSTIRALA10:00-11:00
UGAITZ ORBE (ENDIKA)LH 5ATUTOREA
3.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
OSTIRALA12:30-13:30
MAITANE JAYOLH 5BTUTOREAOSTIRALA10:00-11:00
ENDIKA SERNALH 6ATUTOREAASTEAZKENA11:30-12:30
NEGUE MENTXAKALH 6BTUTOREAOSTIRALA15:00-16:00
ANE BARRENETXEALHIRAKASLEAOSTEGUNA09:00-10:00
ARITZ ELORRIAGALHIRAKASLEAASTELEHENA09:00-10:00
PAULA UNIBASOLHIRAKASLEAASTEAZKENA09:00-10:00
GORKA BARRUETALHIRAKASLEAOSTIRALA09:00-10:00
IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
ASCEN GOIENAGALH 1ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
ASTEARTEA15:00-16:00
AINHOA ENZUNZALH 1BTUTOREAASTEAZKENA10:00-11:00
IÑIGO SARRIALH 2ATUTOREAASTELEHENA10:00-11:00
ANE UGARTELH 2BTUTOREAASTELEHENA11:30-12:30
ALOIXE DOMINGUEZLH 3ATUTOREA
2.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA10:00-11:00
IZASKUN JIMENEZLH 3BTUTOREAASTELEHENA09:00-10:00
BEGO ZUAZUALH 4ATUTOREAOSTEGUNA10:00-11:00
ASIER ITURREGILH 4BTUTOREAOSTIRALA10:00-11:00
UGAITZ ORBE (ENDIKA)LH 5ATUTOREA
3.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
OSTIRALA12:30-13:30
MAITANE JAYOLH 5BTUTOREAOSTIRALA10:00-11:00
ENDIKA SERNALH 6ATUTOREAASTEAZKENA11:30-12:30
NEGUE MENTXAKALH 6BTUTOREAOSTIRALA15:00-16:00
ANE BARRENETXEALHIRAKASLEAOSTEGUNA09:00-10:00
ARITZ ELORRIAGALHIRAKASLEAASTELEHENA09:00-10:00
PAULA UNIBASOLHIRAKASLEAASTEAZKENA09:00-10:00
GORKA BARRUETALHIRAKASLEAOSTIRALA09:00-10:00

DBH

IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
MARKEL DOMINGUEZDBH 1ATUTOREAASTEAZKENA11:25-12:25
MAITE VELEZ DE MENDIZABALDBH 1BTUTOREAASTEARTEA10:25-11:25
ITZIAR GERENABARRENADBH 2ATUTOREAASTEAZKENA10:25-11:25
AINOA RIOSDBH 2BTUTOREAASTELEHENA10:25-11:25
MAITE ROMANDBH 3ATUTOREAASTEARTEA09:00-10:00
ENERITZ FRUNIZDBH 3BTUTOREAASTEAZKENA10:25-11:25
ARANTZA BILBAODBH 4ATUTOREAOSTIRALA08:00-09:00
ELENE BAROJADBH 4BTUTOREAASTELEHENA09:00-10:00
EIDER ARANZAMENDIDBHIRAKASLEAOSTEGUNA09:00-10:00
IBAI ELORRIAGADBHIRAKASLEAOSTEGUNA08:00-09:00
IRANTZU ARRIZABALAGADBH IRAKASLEAASTEARTEA11:25-12:25
ASIER IPIÑADBH IRAKASLEA
KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA08:00-09:00
MERITXELL PLAZADBH IRAKASLEA
IKASKETA BURU
ASTELEHENA09:00-10:00
IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
MARKEL DOMINGUEZDBH 1ATUTOREAASTEAZKENA11:25-12:25
MAITE VELEZ DE MENDIZABALDBH 1BTUTOREAASTEARTEA10:25-11:25
ITZIAR GERENABARRENADBH 2ATUTOREAASTEAZKENA10:25-11:25
AINOA RIOSDBH 2BTUTOREAASTELEHENA10:25-11:25
MAITE ROMANDBH 3ATUTOREAASTEARTEA09:00-10:00
ENERITZ FRUNIZDBH 3BTUTOREAASTEAZKENA10:25-11:25
ARANTZA BILBAODBH 4ATUTOREAOSTIRALA08:00-09:00
ELENE BAROJADBH 4BTUTOREAASTELEHENA09:00-10:00
EIDER ARANZAMENDIDBHIRAKASLEAOSTEGUNA09:00-10:00
IBAI ELORRIAGADBHIRAKASLEAOSTEGUNA08:00-09:00
IRANTZU ARRIZABALAGADBH IRAKASLEAASTEARTEA11:25-12:25
ASIER IPIÑADBH IRAKASLEA
KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA08:00-09:00
MERITXELL PLAZADBH IRAKASLEA
IKASKETA BURU
ASTELEHENA09:00-10:00

Laguntzaileak

IzenaKargua
MARI JOSE GEREKAETXEBARRIAPSIKOLOGO / ORIENTATZAILE
JAIONE ZUGAZAGAHEZKUNTZA BEREZIKO IRAKASLE
NAGORE URIARTEPSIKOPEDAGOGA
LEIRE ETXEBARRIAHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
RAQUEL VALLEJOHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
ANE PERALHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
IzenaKargua
MARI JOSE GEREKAETXEBARRIAPSIKOLOGO / ORIENTATZAILE
JAIONE ZUGAZAGAHEZKUNTZA BEREZIKO IRAKASLE
NAGORE URIARTEPSIKOPEDAGOGA
LEIRE ETXEBARRIAHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
RAQUEL VALLEJOHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
ANE PERALHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA

Kontaktua

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2021. Bentades Ikastetxea