EUSKARA / CASTELLANO

CONTACTO

ESO

Encuentra aquí toda la información de cada clase

  Elige la clase:

DBH 2A

Tutor/tutora: Ainoa Rios

Horario:

  Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
8:00 - 9:00
Gaztelania
Euskara
Matematika
Fisika-Kimika
Gaztelania
9:00 - 10:00
Euskara
Gaztelania
Geo eta Historia
Gaztelania
Bio eta Geo
10:00 - 10:30
Jolastordu
10:30 - 11:30
Heziketa Fisikoa
Tekno
Euskara
Matematika
Euskara
11:30 - 12:30
Heziketa Fisikoa
Geo eta Historia
Infor ta ko
Ingelesa
Matematika
12:30 - 13:30
Bazkalordu
13:30 - 14:30
Geo eta Historia
Matematika
Fisika-Kimika
Plastika
Ingelesa
14:30 - 15:30
Bio-Geo
Ingelesa
Tutoretza
Erlijioa
Musika

Astelehena

  • Gaztelania
    8:00 - 9:00
  • Euskara
    9:00 - 10:00
  • Jolastordu
    10:00 - 10:30
  • Heziketa Fisikoa
    10:30 - 11:30
  • Heziketa Fisikoa
    11:30 - 12:30
  • Bazkalordu
    12:30 - 13:30
  • Geo eta Historia
    13:30 - 14:30
  • Bio-Geo
    14:30 - 15:30

Asteartea

  • Euskara
    8:00 - 9:00
  • Gaztelania
    9:00 - 10:00
  • Jolastordu
    10:00 - 10:30
  • Tekno
    10:30 - 11:30
  • Geo eta Historia
    11:30 - 12:30
  • Bazkalordu
    12:30 - 13:30
  • Matematika
    13:30 - 14:30
  • Ingelesa
    14:30 - 15:30

Asteazkena

  • Matematika
    8:00 - 9:00
  • Geo eta Historia
    9:00 - 10:00
  • Jolastordu
    10:00 - 10:30
  • Euskara
    10:30 - 11:30
  • Infor ta ko
    11:30 - 12:30
  • Bazkalordu
    12:30 - 13:30
  • Fisika-Kimika
    13:30 - 14:30
  • Tutoretza
    14:30 - 15:30

Osteguna

  • Fisika-Kimika
    8:00 - 9:00
  • Gaztelania
    9:00 - 10:00
  • Jolastordu
    10:00 - 10:30
  • Matematika
    10:30 - 11:30
  • Ingelesa
    11:30 - 12:30
  • Bazkalordu
    12:30 - 13:30
  • Plastika
    13:30 - 14:30
  • Erlijioa
    14:30 - 15:30

Ostirala

  • Gaztelania
    8:00 - 9:00
  • Bio eta Geo
    9:00 - 10:00
  • Jolastordu
    10:00 - 10:30
  • Euskara
    10:30 - 11:30
  • Matematika
    11:30 - 12:30
  • Bazkalordu
    12:30 - 13:30
  • Ingelesa
    13:30 - 14:30
  • Musika
    14:30 - 15:30

Calendario:

Iraila - 19
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Urria - 19
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Azaroa - 19
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Abendua - 19
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Urtarrilla - 20
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Otsaila - 20
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Martxoa - 20
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Apirila - 20
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Maiatza - 20
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Ekaina - 20
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
   
Prematrícula
   
Inicio/Fin de las clases
   
Jornada intensiva
   
Carnavales
   
Evaluaciones
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Festivos

EBALUAKETA DATAK

Lehenengo ebaluaketa
Azaroak 25tik - 29ra (azterketa astea)
Notak: Abenduak 5


Bigarren ebaluaketa
Martxoak 2tik - 6ra (azterketa astea)
Notak: Martxoak 13


Hirugarren ebaluaketa
Ekainak 1etik - 12ra (azterketa astea)
Notak: Ekainak 13

Contacta con nosotros:



BENTADES IKASTETXEA
 Bentades kalea 7, 48100 Mungia
 946 740 137
 bentades@bentadesikastetxea.com
500x500