Curso 2019-2020

ESO

ESO 1ºA

Tutor/tutora

Markel Domínguez

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00Heziketa FisikoaIngelesaIngelesaIngelesaGeo eta Historia
9:00 - 10:00Heziketa FisikoaMusikaMatematikaMatematikaMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Infor ta koFisika-KimikaGaztelaniaBio-GeoFisika-Kimika
11:30 - 12:30MatematikaTeknoEuskaraGaztelaniaBio-Geo
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30GaztelaniaGeo eta HistoriaPlastikaEuskaraEuskara
14:30 - 15:30EuskaraGaztelaniaTutoretzaGeo eta HistoriaErlijioa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00Heziketa FisikoaIngelesaIngelesaIngelesaGeo eta Historia
9:00 - 10:00Heziketa FisikoaMusikaMatematikaMatematikaMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Infor ta koFisika-KimikaGaztelaniaBio-GeoFisika-Kimika
11:30 - 12:30MatematikaTeknoEuskaraGaztelaniaBio-Geo
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30GaztelaniaGeo eta HistoriaPlastikaEuskaraEuskara
14:30 - 15:30EuskaraGaztelaniaTutoretzaGeo eta HistoriaErlijioa

ESO 1ºB

Tutor/tutora

Maite Velez

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00IngelesaHeziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaFisika-Kimika
9:00 - 10:00Bio-GeoHeziketa FisikoaMatematikaMatematikaMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaBio-GeoGaztelaniaMusikaTekno
11:30 - 12:30MatematikaIngelesaEuskaraGaztelaniaInfor ta ko
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30GaztelaniaFisika-KimikaIngelesaEuskaraEuskara
14:30 - 15:30EuskaraGaztelaniaTutoretzaPlastikaErlijioa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00IngelesaHeziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaFisika-Kimika
9:00 - 10:00Bio-GeoHeziketa FisikoaMatematikaMatematikaMatematika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaBio-GeoGaztelaniaMusikaTekno
11:30 - 12:30MatematikaIngelesaEuskaraGaztelaniaInfor ta ko
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30GaztelaniaFisika-KimikaIngelesaEuskaraEuskara
14:30 - 15:30EuskaraGaztelaniaTutoretzaPlastikaErlijioa

ESO 2ºA

Tutor/tutora

Ainoa Rios

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00GaztelaniaEuskaraMatematikaFisika-KimikaGaztelania
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaGeo eta HistoriaGaztelaniaBio eta Geo
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Heziketa FisikoaTeknoEuskaraMatematikaEuskara
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaInfor ta koIngelesaMatematika
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaMatematikaFisika-KimikaPlastikaIngelesa
14:30 - 15:30Bio-GeoIngelesaTutoretzaErlijioaMusika
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00GaztelaniaEuskaraMatematikaFisika-KimikaGaztelania
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaGeo eta HistoriaGaztelaniaBio eta Geo
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Heziketa FisikoaTeknoEuskaraMatematikaEuskara
11:30 - 12:30Heziketa FisikoaGeo eta HistoriaInfor ta koIngelesaMatematika
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30Geo eta HistoriaMatematikaFisika-KimikaPlastikaIngelesa
14:30 - 15:30Bio-GeoIngelesaTutoretzaErlijioaMusika

ESO 2ºB

Tutor/tutora

Itziar Gerenabarrena

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00GaztelaniaEuskaraMatematikaBio-GeoGaztelania
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaBio-GeoGaztelaniaIngelesa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaHeziketa FisikoaEuskaraMatematikaEuskara
11:30 - 12:30IngelesaHeziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaMatematika
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30Fisika-KimikaMatematikaFisika-KimikaMusikaInfor ta ko
14:30 - 15:30PlastikaErlijioaTutoretzaIngelesaTekno
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00GaztelaniaEuskaraMatematikaBio-GeoGaztelania
9:00 - 10:00EuskaraGaztelaniaBio-GeoGaztelaniaIngelesa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30Geo eta HistoriaHeziketa FisikoaEuskaraMatematikaEuskara
11:30 - 12:30IngelesaHeziketa FisikoaGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaMatematika
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30Fisika-KimikaMatematikaFisika-KimikaMusikaInfor ta ko
14:30 - 15:30PlastikaErlijioaTutoretzaIngelesaTekno

ESO 3ºA

Tutor/tutora

Eneritz Fruniz

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00EuskaraMatematikaHeziketa FisikoaGaztelaniaIngelesa
9:00 - 10:00TeknoBio-GeoHeziketa FisikoaIngelesaMusika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaTeknoEuskaraMatematika
11:30 - 12:30Geo eta HistoriaEuskaraGaztelaniaMatematikaEuskara
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30MatematikaGeo eta HistoriaBio-GeoFisika-KimikaGaztelania
14:30 - 15:30Fisika-KimikaPlastikaTutoretzaGeo eta HistoriaErlijioa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00EuskaraMatematikaHeziketa FisikoaGaztelaniaIngelesa
9:00 - 10:00TeknoBio-GeoHeziketa FisikoaIngelesaMusika
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaTeknoEuskaraMatematika
11:30 - 12:30Geo eta HistoriaEuskaraGaztelaniaMatematikaEuskara
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30MatematikaGeo eta HistoriaBio-GeoFisika-KimikaGaztelania
14:30 - 15:30Fisika-KimikaPlastikaTutoretzaGeo eta HistoriaErlijioa

ESO 3ºB

Tutor/tutora

Irantzu Arrizabalaga

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00EuskaraMatematikaBio-GeoGaztelaniaHeziketa Fisikoa
9:00 - 10:00IngelesaGeo eta HistoriaMusikaIngelesaHeziketa Fisikoa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaFisika-KimikaEuskaraMatematika
11:30 - 12:30TeknoEuskaraGaztelaniaMatematikaEuskara
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30MatematikaTeknoErlijioaGeo eta HistoriaGaztelania
14:30 - 15:30Geo eta HistoriaPlastikaTutoretzaFisika-KimikaBio-Geo
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00EuskaraMatematikaBio-GeoGaztelaniaHeziketa Fisikoa
9:00 - 10:00IngelesaGeo eta HistoriaMusikaIngelesaHeziketa Fisikoa
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30GaztelaniaIngelesaFisika-KimikaEuskaraMatematika
11:30 - 12:30TeknoEuskaraGaztelaniaMatematikaEuskara
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30MatematikaTeknoErlijioaGeo eta HistoriaGaztelania
14:30 - 15:30Geo eta HistoriaPlastikaTutoretzaFisika-KimikaBio-Geo

ESO 4ºA

Tutor/tutora

Arantza Bilbao

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00Fisika-KimikaGaztelaniaGaztelaniaEuskaraMatematika
9:00 - 10:00LAFisika-KimikaIngelesaGeo eta HistoriaTekno
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30EuskaraGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaHeziketa FisikoaIngelesa
11:30 - 12:30GaztelaniaMatematikaMatematikaHeziketa FisikoaLA
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30TeknologiaLAEuskaraMatematikaFisika-Kimika
14:30 - 15:30IngelesaEuskaraTutoretzaGaztelaniaErlijioa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00Fisika-KimikaGaztelaniaGaztelaniaEuskaraMatematika
9:00 - 10:00LAFisika-KimikaIngelesaGeo eta HistoriaTekno
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30EuskaraGeo eta HistoriaGeo eta HistoriaHeziketa FisikoaIngelesa
11:30 - 12:30GaztelaniaMatematikaMatematikaHeziketa FisikoaLA
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30TeknologiaLAEuskaraMatematikaFisika-Kimika
14:30 - 15:30IngelesaEuskaraTutoretzaGaztelaniaErlijioa

ESO 4ºB

Tutor/tutora

Elene Baroja

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00Fisika-KimikaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa FisikoaMatematika
9:00 - 10:00LAFisika-KimikaEuskaraHeziketa FisikoaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaEuskaraIngelesaGeo eta HistoriaIngelesa
11:30 - 12:30GaztelaniaMatematikaMatematikaTeknoLA
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30EuskaraLAGeo eta HistoriaMatematikaFisika-Kimika
14:30 - 15:30TeknoGeo eta HistoriaTutoretzaGaztelaniaErlijioa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:00 - 9:00Fisika-KimikaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa FisikoaMatematika
9:00 - 10:00LAFisika-KimikaEuskaraHeziketa FisikoaEuskara
10:00 - 10:30Jolastordu
10:30 - 11:30IngelesaEuskaraIngelesaGeo eta HistoriaIngelesa
11:30 - 12:30GaztelaniaMatematikaMatematikaTeknoLA
12:30 - 13:30Bazkalordu
13:30 - 14:30EuskaraLAGeo eta HistoriaMatematikaFisika-Kimika
14:30 - 15:30TeknoGeo eta HistoriaTutoretzaGaztelaniaErlijioa

Calendario

septiembre 2019
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
octubre 2019
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
noviembre 2019
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
diciembre 2019
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
enero 2020
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
febrero 2020
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
marzo 2020
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
abril 2020
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
mayo 2020
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
junio 2020
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
  • Festivos
  • Comienzo/fin de curso
  • Jornada intensiva

Fechas de evaluación

Nov 25 - 29
Primera evaluación
Notas: 5 de diciembre
Mar 2 - 6
Segunda evaluación
Notas: 13 de marzo
Jun 1 - 12
Tercera evaluación
Notas: 13 de junio

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2020. Bentades Ikastetxea