Curso 2020-2021

Educación primaria

1ºA

Tutor/tutora

Aritz

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30EuskaraMatematikaEuskeraEuskaraEuskara
9:30 - 10:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGaztelaniaGaztelania
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00ErlijioaNaturNaturIngelesaIngelesa
12:00 - 13:00TutoretzaGizarteIngelesaMusikaMatematika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaHeziketa FisikoaPlastikaGizarteHeziketa Fisikoa
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30EuskaraMatematikaEuskeraEuskaraEuskara
9:30 - 10:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGaztelaniaGaztelania
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00ErlijioaNaturNaturIngelesaIngelesa
12:00 - 13:00TutoretzaGizarteIngelesaMusikaMatematika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaHeziketa FisikoaPlastikaGizarteHeziketa Fisikoa

1ºB

Tutor/tutora

Ane Ugarte

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraMatematikaEuskeraGaztelania
9:30 - 10:30MatematikaMatematikaGizarteIngelesaHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00NaturErlijioaGaztelaniaGaztelaniaIngelesa
12:00 - 13:00Heziketa FisikoaIngelesaMusikaMatematikaEuskera
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizarteNaturHeziketa FisikoaPlastikaTutoretza
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraMatematikaEuskeraGaztelania
9:30 - 10:30MatematikaMatematikaGizarteIngelesaHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00NaturErlijioaGaztelaniaGaztelaniaIngelesa
12:00 - 13:00Heziketa FisikoaIngelesaMusikaMatematikaEuskera
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizarteNaturHeziketa FisikoaPlastikaTutoretza

2ºA

Tutor/tutora

Ascen

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraIngelesa
9:30 - 10:30Heziketa FisikoaMatematikaGaztelaniaMatematikaMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00MatematikaIngelesaIngelesaHeziketa FisikoaNatur
12:00 - 13:00GaztelaniaHeziketa FisikoaNaturGizarteTutoretza
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizartePlastikaErlijioaMusikaGaztelania
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraIngelesa
9:30 - 10:30Heziketa FisikoaMatematikaGaztelaniaMatematikaMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00MatematikaIngelesaIngelesaHeziketa FisikoaNatur
12:00 - 13:00GaztelaniaHeziketa FisikoaNaturGizarteTutoretza
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizartePlastikaErlijioaMusikaGaztelania

2ºB

Tutor/tutora

Ainhoa Enzunza

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraMatematika
9:30 - 10:30GaztelaniaMatematikaHeziketa FisikoaMatematikaIngelesa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00MatematikaHeziketa FisikoaGizarteNaturTutoretza
12:00 - 13:00GizarteErlijioaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30MusikaIngelesaNaturIngelesaPlastika
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraMatematika
9:30 - 10:30GaztelaniaMatematikaHeziketa FisikoaMatematikaIngelesa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00MatematikaHeziketa FisikoaGizarteNaturTutoretza
12:00 - 13:00GizarteErlijioaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30MusikaIngelesaNaturIngelesaPlastika

3ºA

Tutor/tutora

Bego Zuazua

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30Heziketa FisikoaEuskeraHeziketa FisikoaGaztelaniaEuskera
9:30 - 10:30IngelesaMatematikaIngelesaEuskeraPlastika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00GaztelaniaMusikaMatematikaMatematikaMatematika
12:00 - 13:00EuskaraNaturNaturGizarteGaztelania
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizarteIngelesaGaztelaniaErlijioaTutoretza
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30Heziketa FisikoaEuskeraHeziketa FisikoaGaztelaniaEuskera
9:30 - 10:30IngelesaMatematikaIngelesaEuskeraPlastika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00GaztelaniaMusikaMatematikaMatematikaMatematika
12:00 - 13:00EuskaraNaturNaturGizarteGaztelania
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizarteIngelesaGaztelaniaErlijioaTutoretza

3ºB

Tutor/tutora

Asier Iturregi

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30EuskeraMatematikaIngelesaIngelesaEuskera
9:30 - 10:30IngelesaPlastikaMusikaMatematikaMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00Heziketa FisikoaEuskeraEuskeraNaturGizarte
12:00 - 13:00MatematikaGaztelaniaGizarteGaztelaniaGaztelania
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaErlijioaNaturHeziketa FisikoaTutoretza
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30EuskeraMatematikaIngelesaIngelesaEuskera
9:30 - 10:30IngelesaPlastikaMusikaMatematikaMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00Heziketa FisikoaEuskeraEuskeraNaturGizarte
12:00 - 13:00MatematikaGaztelaniaGizarteGaztelaniaGaztelania
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaErlijioaNaturHeziketa FisikoaTutoretza

4ºA

Tutor/tutora

Aloixe Dominguez

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MatematikaMatematikaMatematikaIngelesaEuskera
9:30 - 10:30EuskeraEuskeraEuskeraMatematikaHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00IngelesaGaztelaniaGaztelaniaNaturplastika
12:00 - 13:00GaztelaniaIngelesaGizarteGaztelaniaErlijioa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaNaturMusikaTutoretzaGizarte
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MatematikaMatematikaMatematikaIngelesaEuskera
9:30 - 10:30EuskeraEuskeraEuskeraMatematikaHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00IngelesaGaztelaniaGaztelaniaNaturplastika
12:00 - 13:00GaztelaniaIngelesaGizarteGaztelaniaErlijioa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaNaturMusikaTutoretzaGizarte

4ºB

Tutor/tutora

Izaskun Jimenez

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MatematikaMatematikaMatematikaMatematikaGizarte
9:30 - 10:30EuskeraNaturEuskeraEuskeraGaztelania
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00IngelesaIngelesaMusikaNaturEuskera
12:00 - 13:00GaztelaniaGaztelaniaGizarteHeziketa FisikoaIngelesa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30ErlijioaHeziketa FisikoaTutoretzaGaztelaniaPlastika
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MatematikaMatematikaMatematikaMatematikaGizarte
9:30 - 10:30EuskeraNaturEuskeraEuskeraGaztelania
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00IngelesaIngelesaMusikaNaturEuskera
12:00 - 13:00GaztelaniaGaztelaniaGizarteHeziketa FisikoaIngelesa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30ErlijioaHeziketa FisikoaTutoretzaGaztelaniaPlastika

5ºA

Tutor/tutora

Izaskun Markaida

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MusikaGaztelaniaMatematikaIngelesaIngelesa
9:30 - 10:30Heziketa FisikoaMatematikaGaztelaniaEuskaraMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraGizarteEuskeraHeziketa FisikoaEuskera
12:00 - 13:00NaturIngelesaTutoretzaMatematikaGizarte
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaPlastikaErlijioaGaztelaniaNatur
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MusikaGaztelaniaMatematikaIngelesaIngelesa
9:30 - 10:30Heziketa FisikoaMatematikaGaztelaniaEuskaraMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraGizarteEuskeraHeziketa FisikoaEuskera
12:00 - 13:00NaturIngelesaTutoretzaMatematikaGizarte
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaPlastikaErlijioaGaztelaniaNatur

5ºB

Tutor/tutora

Negue Mentxaka

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGizarteNatur
9:30 - 10:30IngelesaIngelesaGaztelaniaEuskaraHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskeraGizarteHeziketa FisikoaPlastikaIngelesa
12:00 - 13:00MusikaMatematikaEuskeraErlijioaEuskara
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaTutoretzaNaturGaztelaniaMatematika
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGizarteNatur
9:30 - 10:30IngelesaIngelesaGaztelaniaEuskaraHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskeraGizarteHeziketa FisikoaPlastikaIngelesa
12:00 - 13:00MusikaMatematikaEuskeraErlijioaEuskara
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaTutoretzaNaturGaztelaniaMatematika

6ºA

Tutor/tutora

Ugaitz Orbe

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MatematikaNaturHeziketa FisikoaMatematikaBertso
9:30 - 10:30MusikaMatematikaEuskeraIngelesaIngelesa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00PlastikaGaztelaniaIngelesaGaztelaniaEuskera
12:00 - 13:00GizarteErlijioaGizarteNaturMatematika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaEuskeraGaztelaniaTutoretzaGaztelania
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MatematikaNaturHeziketa FisikoaMatematikaBertso
9:30 - 10:30MusikaMatematikaEuskeraIngelesaIngelesa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00PlastikaGaztelaniaIngelesaGaztelaniaEuskera
12:00 - 13:00GizarteErlijioaGizarteNaturMatematika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaEuskeraGaztelaniaTutoretzaGaztelania

6ºB

Tutor/tutora

Maitane Jayo

Horario

LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MatematikaNaturIngelesaMatematikaHeziketa Fisikoa
9:30 - 10:30GaztelaniaGaztelaniaEuskaraPlastikaBertso
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraHeziketa FisikoaErlijioaGaztelaniaGaztelania
12:00 - 13:00GizarteMatematikaGizarteNaturMusika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30IngelesaEuskaraMatematikaIngelesaTutoretza
LunesMartesMiércolesJuevesViernes
8:30 - 9:30MatematikaNaturIngelesaMatematikaHeziketa Fisikoa
9:30 - 10:30GaztelaniaGaztelaniaEuskaraPlastikaBertso
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraHeziketa FisikoaErlijioaGaztelaniaGaztelania
12:00 - 13:00GizarteMatematikaGizarteNaturMusika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30IngelesaEuskaraMatematikaIngelesaTutoretza

Calendario

Septiembre 2020
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
octubre 2020
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
noviembre 2020
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
diciembre 2020
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
enero 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
febrero 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
marzo 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
abril 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
mayo 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
junio 2021
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
  • Festivos
  • Comienzo/fin de curso
  • Jornada intensiva

Fechas de evaluación

Jul 14 - Dic 4
Primera evaluación
Sesiones de evaluación: 1º ciclo 30 de noviembre - 2º ciclo 1 de diciembre - 3º ciclo 2 de diciembre
Notas: 4 de diciembre
Dic 9 - Mar 18
Segunda evaluación
Sesiones de evaluación: 1º ciclo 15 de marzo - 2º ciclo 16 de marzo - 3º ciclo 17 de marzo
Notas: 18 de marzo
Mar 22 - Jun 18
Tercera evaluación
Sesiones de evaluación: 1º ciclo 14 de junio - 2º ciclo 15 de junio - 3º ciclo 16 de junio
Notas: 22 de junio

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2020. Bentades Ikastetxea