2020-2021 Ikasturtea

Lehen hezkuntza

1.A

Tutorea

Aritz

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30EuskaraMatematikaEuskeraEuskaraEuskara
9:30 - 10:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGaztelaniaGaztelania
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00ErlijioaNaturNaturIngelesaIngelesa
12:00 - 13:00TutoretzaGizarteIngelesaMusikaMatematika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaHeziketa FisikoaPlastikaGizarteHeziketa Fisikoa
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30EuskaraMatematikaEuskeraEuskaraEuskara
9:30 - 10:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGaztelaniaGaztelania
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00ErlijioaNaturNaturIngelesaIngelesa
12:00 - 13:00TutoretzaGizarteIngelesaMusikaMatematika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaHeziketa FisikoaPlastikaGizarteHeziketa Fisikoa

1.B

Tutorea

Ane Ugarte

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraMatematikaEuskeraGaztelania
9:30 - 10:30MatematikaMatematikaGizarteIngelesaHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00NaturErlijioaGaztelaniaGaztelaniaIngelesa
12:00 - 13:00Heziketa FisikoaIngelesaMusikaMatematikaEuskera
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizarteNaturHeziketa FisikoaPlastikaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraMatematikaEuskeraGaztelania
9:30 - 10:30MatematikaMatematikaGizarteIngelesaHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00NaturErlijioaGaztelaniaGaztelaniaIngelesa
12:00 - 13:00Heziketa FisikoaIngelesaMusikaMatematikaEuskera
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizarteNaturHeziketa FisikoaPlastikaTutoretza

2.A

Tutorea

Ascen

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraIngelesa
9:30 - 10:30Heziketa FisikoaMatematikaGaztelaniaMatematikaMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00MatematikaIngelesaIngelesaHeziketa FisikoaNatur
12:00 - 13:00GaztelaniaHeziketa FisikoaNaturGizarteTutoretza
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizartePlastikaErlijioaMusikaGaztelania
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraIngelesa
9:30 - 10:30Heziketa FisikoaMatematikaGaztelaniaMatematikaMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00MatematikaIngelesaIngelesaHeziketa FisikoaNatur
12:00 - 13:00GaztelaniaHeziketa FisikoaNaturGizarteTutoretza
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizartePlastikaErlijioaMusikaGaztelania

2.B

Tutorea

Ainhoa Enzunza

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraMatematika
9:30 - 10:30GaztelaniaMatematikaHeziketa FisikoaMatematikaIngelesa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00MatematikaHeziketa FisikoaGizarteNaturTutoretza
12:00 - 13:00GizarteErlijioaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30MusikaIngelesaNaturIngelesaPlastika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30EuskaraEuskaraEuskaraEuskaraMatematika
9:30 - 10:30GaztelaniaMatematikaHeziketa FisikoaMatematikaIngelesa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00MatematikaHeziketa FisikoaGizarteNaturTutoretza
12:00 - 13:00GizarteErlijioaGaztelaniaGaztelaniaHeziketa Fisikoa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30MusikaIngelesaNaturIngelesaPlastika

3.A

Tutorea

Bego Zuazua

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30Heziketa FisikoaEuskeraHeziketa FisikoaGaztelaniaEuskera
9:30 - 10:30IngelesaMatematikaIngelesaEuskeraPlastika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00GaztelaniaMusikaMatematikaMatematikaMatematika
12:00 - 13:00EuskaraNaturNaturGizarteGaztelania
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizarteIngelesaGaztelaniaErlijioaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30Heziketa FisikoaEuskeraHeziketa FisikoaGaztelaniaEuskera
9:30 - 10:30IngelesaMatematikaIngelesaEuskeraPlastika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00GaztelaniaMusikaMatematikaMatematikaMatematika
12:00 - 13:00EuskaraNaturNaturGizarteGaztelania
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GizarteIngelesaGaztelaniaErlijioaTutoretza

3.B

Tutorea

Asier Iturregi

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30EuskeraMatematikaIngelesaIngelesaEuskera
9:30 - 10:30IngelesaPlastikaMusikaMatematikaMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00Heziketa FisikoaEuskeraEuskeraNaturGizarte
12:00 - 13:00MatematikaGaztelaniaGizarteGaztelaniaGaztelania
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaErlijioaNaturHeziketa FisikoaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30EuskeraMatematikaIngelesaIngelesaEuskera
9:30 - 10:30IngelesaPlastikaMusikaMatematikaMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00Heziketa FisikoaEuskeraEuskeraNaturGizarte
12:00 - 13:00MatematikaGaztelaniaGizarteGaztelaniaGaztelania
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaErlijioaNaturHeziketa FisikoaTutoretza

4.A

Tutorea

Aloixe Dominguez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaMatematikaMatematikaIngelesaEuskera
9:30 - 10:30EuskeraEuskeraEuskeraMatematikaHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00IngelesaGaztelaniaGaztelaniaNaturplastika
12:00 - 13:00GaztelaniaIngelesaGizarteGaztelaniaErlijioa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaNaturMusikaTutoretzaGizarte
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaMatematikaMatematikaIngelesaEuskera
9:30 - 10:30EuskeraEuskeraEuskeraMatematikaHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00IngelesaGaztelaniaGaztelaniaNaturplastika
12:00 - 13:00GaztelaniaIngelesaGizarteGaztelaniaErlijioa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaNaturMusikaTutoretzaGizarte

4.B

Tutorea

Izaskun Jimenez

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaMatematikaMatematikaMatematikaGizarte
9:30 - 10:30EuskeraNaturEuskeraEuskeraGaztelania
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00IngelesaIngelesaMusikaNaturEuskera
12:00 - 13:00GaztelaniaGaztelaniaGizarteHeziketa FisikoaIngelesa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30ErlijioaHeziketa FisikoaTutoretzaGaztelaniaPlastika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaMatematikaMatematikaMatematikaGizarte
9:30 - 10:30EuskeraNaturEuskeraEuskeraGaztelania
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00IngelesaIngelesaMusikaNaturEuskera
12:00 - 13:00GaztelaniaGaztelaniaGizarteHeziketa FisikoaIngelesa
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30ErlijioaHeziketa FisikoaTutoretzaGaztelaniaPlastika

5.A

Tutorea

Izaskun Markaida

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MusikaGaztelaniaMatematikaIngelesaIngelesa
9:30 - 10:30Heziketa FisikoaMatematikaGaztelaniaEuskaraMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraGizarteEuskeraHeziketa FisikoaEuskera
12:00 - 13:00NaturIngelesaTutoretzaMatematikaGizarte
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaPlastikaErlijioaGaztelaniaNatur
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MusikaGaztelaniaMatematikaIngelesaIngelesa
9:30 - 10:30Heziketa FisikoaMatematikaGaztelaniaEuskaraMatematika
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraGizarteEuskeraHeziketa FisikoaEuskera
12:00 - 13:00NaturIngelesaTutoretzaMatematikaGizarte
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaPlastikaErlijioaGaztelaniaNatur

5.B

Tutorea

Negue Mentxaka

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGizarteNatur
9:30 - 10:30IngelesaIngelesaGaztelaniaEuskaraHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskeraGizarteHeziketa FisikoaPlastikaIngelesa
12:00 - 13:00MusikaMatematikaEuskeraErlijioaEuskara
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaTutoretzaNaturGaztelaniaMatematika
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaGaztelaniaMatematikaGizarteNatur
9:30 - 10:30IngelesaIngelesaGaztelaniaEuskaraHeziketa Fisikoa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskeraGizarteHeziketa FisikoaPlastikaIngelesa
12:00 - 13:00MusikaMatematikaEuskeraErlijioaEuskara
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30GaztelaniaTutoretzaNaturGaztelaniaMatematika

6.A

Tutorea

Ugaitz Orbe

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaNaturHeziketa FisikoaMatematikaBertso
9:30 - 10:30MusikaMatematikaEuskeraIngelesaIngelesa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00PlastikaGaztelaniaIngelesaGaztelaniaEuskera
12:00 - 13:00GizarteErlijioaGizarteNaturMatematika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaEuskeraGaztelaniaTutoretzaGaztelania
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaNaturHeziketa FisikoaMatematikaBertso
9:30 - 10:30MusikaMatematikaEuskeraIngelesaIngelesa
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00PlastikaGaztelaniaIngelesaGaztelaniaEuskera
12:00 - 13:00GizarteErlijioaGizarteNaturMatematika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30Heziketa FisikoaEuskeraGaztelaniaTutoretzaGaztelania

6.B

Tutorea

Maitane Jayo

Ordutegia

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaNaturIngelesaMatematikaHeziketa Fisikoa
9:30 - 10:30GaztelaniaGaztelaniaEuskaraPlastikaBertso
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraHeziketa FisikoaErlijioaGaztelaniaGaztelania
12:00 - 13:00GizarteMatematikaGizarteNaturMusika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30IngelesaEuskaraMatematikaIngelesaTutoretza
AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
8:30 - 9:30MatematikaNaturIngelesaMatematikaHeziketa Fisikoa
9:30 - 10:30GaztelaniaGaztelaniaEuskaraPlastikaBertso
10:30 - 11:00Jolastordu
11:00 - 12:00EuskaraHeziketa FisikoaErlijioaGaztelaniaGaztelania
12:00 - 13:00GizarteMatematikaGizarteNaturMusika
13:00 - 14:30Bazkalordu
14:30 - 15:30IngelesaEuskaraMatematikaIngelesaTutoretza

Egutegia

Iraila 2020
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Urria 2020
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Azaroa 2020
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Abendua 2020
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Urtarrila 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Otsaila 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Martxoa 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Apirila 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Maiatza 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Ekaina 2021
Al
As
Az
Og
Or
Lr
Ig
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
  • Jai egunak
  • Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
  • Jardunaldi trinkoa

Ebaluaketa datak

Ira 14 - Abe 4
Lehenengo ebaluaketa
Ebaluazio saioak: 1.zikloa azaroak 30 - 2.zikloa abenduak 1 - 3.zikloa abenduak 2
Notak: Abenduak 4
Abe 9 - Mar 18
Bigarren ebaluaketa
Ebaluazio saioak: 1.zikloa martxoak 15 - 2.zikloa martxoak 16 - 3.zikloa martxoak 17
Notak: Martxoak 4
Mar 22 - Eka 18
Hirugarren ebaluaketa
Ebaluazio saioak: 1.zikloa ekainak 14 - 2.zikloa ekainak 15 - 3.zikloa ekainak 16
Notak: Ekainak 22

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2020. Bentades Ikastetxea