2020-2021 Ikasturtea

Bisita orduak

Zuzendaritza taldea

IzenaKarguaEgunaOrdua
JOSU ZABALAZUZENDARIAASTEAZKENA10:00-12:00
MERITXELL PLAZAIKASKETA BURUAASTEAZKENA11:30-12:30
IzenaKarguaEgunaOrdua
JOSU ZABALAZUZENDARIAASTEAZKENA10:00-12:00
MERITXELL PLAZAIKASKETA BURUAASTEAZKENA11:30-12:30

Haur hezkuntza

IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
ELI BILBAO3 URTE ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA09:00-10:00
AINARA ORTUONDO3 URTE BTUTOREAOSTEGUNA12:00-13:00
MAITE BILBAO4 URTE ATUTOREAASTEAZKENA14:30-15:30
ESTI GOITISOLO4 URTE BTUTOREAOSTEGUNA14:30-15:30
IRATI MONASTERIO5 URTE ATUTOREAASTELEHENA14:30-15:30
BEGO LARRAGAN5 URTE BTUTOREAASTEARTEA12:00-13:00
AITOR LOZANOHHIRAKASLEAOSTIRALA09:00-10:00
ELI BILBAO3 URTE ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA09:00-10:00
IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
ELI BILBAO3 URTE ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA09:00-10:00
AINARA ORTUONDO3 URTE BTUTOREAOSTEGUNA12:00-13:00
MAITE BILBAO4 URTE ATUTOREAASTEAZKENA14:30-15:30
ESTI GOITISOLO4 URTE BTUTOREAOSTEGUNA14:30-15:30
IRATI MONASTERIO5 URTE ATUTOREAASTELEHENA14:30-15:30
BEGO LARRAGAN5 URTE BTUTOREAASTEARTEA12:00-13:00
AITOR LOZANOHHIRAKASLEAOSTIRALA09:00-10:00
ELI BILBAO3 URTE ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA09:00-10:00

Lehen hezkuntza

IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
ASCEN GOIENAGALH 1ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA15:00-16:00
AINHOA ENZUNZALH 1BTUTOREAOSTIRALA12:30-13:30
ARITZ ELORRIAGALH 2ATUTOREAASTEARTEA11:30-12:30
ANE UGARTELH 2BTUTOREAASTEAZKENA15:00-16:00
ALOIXE DOMINGUEZLH 3ATUTOREA
2.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA10:00-11:00
IZASKUN JIMENEZLH 3BTUTOREAASTEAZKENA12:30-13:30
BEGO ZUAZUALH 4ATUTOREAASTEARTEA15:00-16:00
ASIER ITURREGILH 4BTUTOREAOSTEGUNA15:00-16:00
UGAITZ ORBE (ENDIKA)LH 5ATUTOREA
3.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA10:00-11:00
MAITANE JAYOLH 5BTUTOREAOSTIRALA15:00-16:00
IZASKUN MARKAIDALH 6ATUTOREAOSTEGUNA11:30-12:30
NEGUE MENTXAKALH 6BTUTOREAASTELEHENA09:00-10:00
ANE BARRENETXEALHIRAKASLEAOSTEGUNA10:00-11:00
MARI CARMEN BILBAOLHIRAKASLEAASTEARTEA09:00-10:00
PAULA UNIBASOLHIRAKASLEAOSTIRALA09:00-10:00
ASCEN GOIENAGALH 1ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA15:00-16:00
IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
ASCEN GOIENAGALH 1ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA15:00-16:00
AINHOA ENZUNZALH 1BTUTOREAOSTIRALA12:30-13:30
ARITZ ELORRIAGALH 2ATUTOREAASTEARTEA11:30-12:30
ANE UGARTELH 2BTUTOREAASTEAZKENA15:00-16:00
ALOIXE DOMINGUEZLH 3ATUTOREA
2.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA10:00-11:00
IZASKUN JIMENEZLH 3BTUTOREAASTEAZKENA12:30-13:30
BEGO ZUAZUALH 4ATUTOREAASTEARTEA15:00-16:00
ASIER ITURREGILH 4BTUTOREAOSTEGUNA15:00-16:00
UGAITZ ORBE (ENDIKA)LH 5ATUTOREA
3.ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA10:00-11:00
MAITANE JAYOLH 5BTUTOREAOSTIRALA15:00-16:00
IZASKUN MARKAIDALH 6ATUTOREAOSTEGUNA11:30-12:30
NEGUE MENTXAKALH 6BTUTOREAASTELEHENA09:00-10:00
ANE BARRENETXEALHIRAKASLEAOSTEGUNA10:00-11:00
MARI CARMEN BILBAOLHIRAKASLEAASTEARTEA09:00-10:00
PAULA UNIBASOLHIRAKASLEAOSTIRALA09:00-10:00
ASCEN GOIENAGALH 1ATUTOREA
KOORDINATZAILEA
ASTELEHENA15:00-16:00

DBH

IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
MARKEL DOMINGUEZDBH 1ATUTOREAASTEARTEA09:00-10:00
MAITE VELEZ DE MENDIZABALDBH 1BTUTOREAOSTIRALA09:00-10:00
AINOA RIOSDBH 2ATUTOREAASTEARTEA11:30-12:30
ITZIAR GERENABARRENADBH 2BTUTOREAASTEARTEA10:30-11:30
ENERITZ FRUNIZDBH 3ATUTOREAASTELEHENA08:00-09:00
IRANTZU ARRIZABALAGADBH 3BTUTOREAOSTIRALA08:00-09:00
ARANTZA BILBAODBH 4ATUTOREAASTEAZKENA09:00-10:00
ELENE BAROJADBH 4BIRAKASLEAOSTIRALA09:00-10:00
ASIER IPIÑADBHIRAKASLE
KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA14:30-15:30
MAITE ROMANDBHIRAKASLEAASTELEHENA09:00-10:00
EIDER ARANZAMENDIDBH IRAKASLEAOSTEGUNA11:30-12:30
IBAI ELORRIAGADBH IRAKASLEAASTEAZKENA08:00-09:00
MERITXELL PLAZADBH IRAKASLE
IKASKETA BURU
ASTEAZKENA11:30-12:30
IzenaMailaKarguaEgunaOrdua
MARKEL DOMINGUEZDBH 1ATUTOREAASTEARTEA09:00-10:00
MAITE VELEZ DE MENDIZABALDBH 1BTUTOREAOSTIRALA09:00-10:00
AINOA RIOSDBH 2ATUTOREAASTEARTEA11:30-12:30
ITZIAR GERENABARRENADBH 2BTUTOREAASTEARTEA10:30-11:30
ENERITZ FRUNIZDBH 3ATUTOREAASTELEHENA08:00-09:00
IRANTZU ARRIZABALAGADBH 3BTUTOREAOSTIRALA08:00-09:00
ARANTZA BILBAODBH 4ATUTOREAASTEAZKENA09:00-10:00
ELENE BAROJADBH 4BIRAKASLEAOSTIRALA09:00-10:00
ASIER IPIÑADBHIRAKASLE
KOORDINATZAILEA
ASTEAZKENA14:30-15:30
MAITE ROMANDBHIRAKASLEAASTELEHENA09:00-10:00
EIDER ARANZAMENDIDBH IRAKASLEAOSTEGUNA11:30-12:30
IBAI ELORRIAGADBH IRAKASLEAASTEAZKENA08:00-09:00
MERITXELL PLAZADBH IRAKASLE
IKASKETA BURU
ASTEAZKENA11:30-12:30

Laguntzaileak

IzenaKargua
Mº JOSE PSIKOLOGO / ORIENTATZAILE
JAIONEHEZKUNTZA BEREZIKO IRAKASLE
NAGOREPSIKOPEDAGOGA
LEIREHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
RAQUELHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
IzenaKargua
Mº JOSE PSIKOLOGO / ORIENTATZAILE
JAIONEHEZKUNTZA BEREZIKO IRAKASLE
NAGOREPSIKOPEDAGOGA
LEIREHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA
RAQUELHEZKUNTZA-LAGUNTZAILEA

Ziurtagiriak

Eskola jasangarria ziurtagiria

eskolajasangarria

IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea

ikt-tic

© Copyright 2020. Bentades Ikastetxea